Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes APSVEICAM KASPARU BIEZO AR IZCĪNĪTO SUDRABU!
APSVEICAM KASPARU BIEZO AR IZCĪNĪTO SUDRABU! Drukāt
Pirmdiena, 16 jūnijs 2014 09:24

IMG 4235 - CopyŠ.g. 14.jūnijā Viļņā pulcējās 35 neredzīgie un vājredzīgie džudisti no 19 valstīm, tajā skaitā no Lietuvas, Krievijas, Uzbekijas, Itālijas, Rumānijas, Meksikas, Puertoriko, Čehijas, Grieķijas, Latvijas, lai piedalītos ikgadējās  starptautiskajās džudo sacensībās.

Sacensības ritēja individuālajā un komandu ieskaitē. Latviju svara kategorijā līdz 90 kg pārstāvēja LSPA Sporta kluba džudists - paralimpietis Kaspars Biezais, mūsu akadēmijas 2009.gada absolvents. Cīņas notika pēc apļa sistēmas un Kaspara guva divas skaistas uzvaras ar Ippon (agstākais vērtējums – 10 p.) , bet divās cīņās viņš bija spiests piekāpties Uzbekijas spēcīgajam džudistam Šukhratam Bobojevam un Sidnejas paralimpisko spēļu sudraba medaļas ieguvējam Krievijas džudistam Grigorijam Šnaidermanam.

Individuālajā vērtējumā trīs džudisti bija  ieguvuši pa divām uzvarām un izcīnītās vietas noteica  pēc iegūto uzvaru kvalitātes – punktiem. 1.vietu ieguva Šukhrats Bobojevs ar četrām uzvarām (40 punkti) , 2.vietā Kaspars ar 2 uzvarām (20 punkti) un 3.vietā Grigorijs Šnaidermans ar 2 uzvarām (17 punkti).

Komandu ieskaitē finālā tikās Krievijas 1.komanda un Uzbekijas komanda, ar rezultātu 2 : 3 (20 :30) uzvarēja Uzbekijas izlase, 3.vietā palika Lietuvas džudo komanda.

Paldies Latvijas Paralimpiskajai komitejai, prezidentei Daigai Dadzītei, Latvijas džudo izlases galvenajam trenerim Oļegam Baskinam par atbalstu un palīdzību Kaspara Biezā sagatavošanā startam šajās sacensībās. Īpašs paldies LSPA Smagatlētikas katedrai un Džudo skolas džudistiem –Ventim Beķerim, Uldim Borskim, Normundam un Gintam Pipariem - Kaspara draugiem un sparinga partneriem.

Informāciju apkopoja un fotogrāfēja doc. Andris Pimenovs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv