Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes ROTAĻU DIENA MŪSU AKADĒMIJĀ
ROTAĻU DIENA MŪSU AKADĒMIJĀ Drukāt
Ceturtdiena, 12 jūnijs 2014 11:06

P1180862Žurnālistes Ingas Papardes raksts BĒRNIEM JĀKUSTAS VAIRĀK, kas publicēts Neatkarīgajā Rīta Avīzē 10.06.2014.

Pateicoties Sporta spēļu katedras docentes Irēnas Dravnieces un sporta skolotāja Sergeja Dolotina sadarbībai, LSPA 3. kursa 3.1., 3.5. un 3.6. grupu studentiem studiju kursa „Rotaļas pirmsskolā un skolā” ietvaros tika dota iespēja vadīt Rotaļu dienu Āgenskalna ģimnāzijas 4.a klases bērniem. Pasākums noritēja 28. maijā LSPA telpās.

 

Šajā dienā 29 skolēnus iepazīstinājām ar akadēmijas telpām un darbību. Akadēmijā skolēnu lielāko sajūsmu izraisīja prof. Leonīda Čuprika demonstrējums un stāstījums Smagatlētikas katedrā, kā arī vieglatlētikas manēža un šautuve, ar ko iepazīstināja asoc.prof. Ilze Avotiņa un asoc.prof. Laima Saiva.

Studentu sagatavotās vairāk nekā 30 dažādas rotaļas bērni izpildīja divās sporta zālēs. Pašiem rotaļniekiem vislabāk patika rotaļas „Sasaldētie”, „Cietoksnis”, „Vilku bedre”, „Varavīksne”, „Supermens”, „Kaķis un pele”, „Trešais lieks”, florbols ar kurpi, stafetes, spēles ar „jocīgajiem” skaitāmpantiņiem un daudzas citas. Tomēr visvairāk bērniem patika 3.1. grupas studentes Sindijas Grēnas vadītā rotaļa „Krokodils”.

Pasākuma mērķis bija dot studentiem iespēju darboties ar bērniem un gūt pieredzi, kā arī pievērst bērnu uzmanību aktīvam dzīvesveidam.

Bērnu skatījumā Rotaļu diena bija jautra, smieklīga, interesanta, bet studenti - jautri, atraktīvi un sportiski!

Informāciju sagatavoja 3.kursa studente Laura Umecka

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv