Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes AIZVADĪTA LEĢENDĀRĀ LSPA TŪRISMA NOMETNE KVĒPENĒ!
AIZVADĪTA LEĢENDĀRĀ LSPA TŪRISMA NOMETNE KVĒPENĒ! Drukāt
Pirmdiena, 09 jūnijs 2014 13:41

Kvepene 2014

Lai nostiprinātu 2.studiju gadā apgūtās zināšanas orientēšanās un tūrismā, kā arī mācītos tās pielietot praksē, no šā gada 29.maija līdz 5.jūnijam Cēsu rajona ūdens tūrisma apmetnē „KVĒPENE” notika ikgadējā LSPA studentu Tūrisma nometne, kurā piedalījās 87 Akadēmijas studenti un 10 docētāji, kā arī 20 Jozefa Pilsudski vārdā nosauktās Varšavas Fiziskās izglītības akadēmijas pirmā kursa maģistru programmas  studenti un Docētājs Dr.paed. Pāvels Rožanskis.

„Kvēpenē” tūrisma nometne notiek jau 26 gadu, bet LSPA tūrisma nometne kā studiju procesa sastāvdaļa norit jau 50 gadus. Par godu nometnes apaļajai jubilejai Kvēpenes pļavā tika iestādīti divi ozoli. Lai diži aug!

Nometnes laikā Pedagoģiskās pilnveides kvalifikācijas un Pedagoģiskās pilnveides rekreācijā studiju kursu ietvaros, docētājas Ingrīdas Smukās vadībā, Rekreācijas specializācijas 2.kursa studenti organizēja nakts trasi neklātienes nodaļas studentiem, bet Rekreācijas specializācijas 3.kursa studenti dienas nodaļas studentiem organizēja nakts spēli „Valsts apvērsums”.

Nometnes laikā „Āra aktivitātes II” studiju kursa ietvaros, docētājas Ingas Liepiņas vadībā, Rekreācijas specializācijas 3.kursa studenti veica pārgājienu un nakšņoja ārpus nometnes teritorijas. Tika apgūtas „Izdzīvošanas ABC” prasmes un nakts patvērumam tika izmantoti „pančo”. Nakts bija silta, par odu trūkumu sūdzēties gan nevarēja!

Nometni organizēja LSPA Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedra. Nometnes vadītāja – profesore Daina Krauksta. Atbildīgā par studiju kursu „Tūrisms"  - docente Inga Liepiņa, par studiju kursu "Orientēšanās" - asoc.profesore Baiba Smila. Nometnes darbā iesaistīti arī profesors Juris Grants, asoc.profesors Ivars Kravalis,  lektore Ligita Indriksone, docents Kalvis Ciekurs, asistents Intars Nikonovs un  docente Ingrīda Smukā.

Foto un informāciju sagatavoja:
LSPA profesors Juris Grants, docētājas Inga Liepiņa un Ingrīda Smukā

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv