Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes AKADĒMIJU APMEKLĒ BRAITONAS UNIVERSITĀTES PROFESORS DŽONS NAURAITS
AKADĒMIJU APMEKLĒ BRAITONAS UNIVERSITĀTES PROFESORS DŽONS NAURAITS Drukāt
Pirmdiena, 02 jūnijs 2014 07:32

Braitonas univ prof 2014Šā gada 30. maijā LSPA apmeklēja Lielbritānijas Braitonas universitātes Sporta un menedžmenta skolas profesors Džons Nauraits (John Nauright), lai tiktos ar LSPA vadību un akadēmisko personālu  par „Erasmus +” programmas SPORTS projekta “Futbols  mieram” (Football 4 Peace, F4P) izstrādi, kas veicinās Eiropas līmeņa Sadarbības  partnerība  sporta  jomā. 

Tuvākā nākotnē, līdz 26.jūnijam tiek plānota „Erasmus+” projekta sagatavošana un iesniegšana izvērtēšanai Eiropas komisijā Briselē. LSPA projektā piedalīsies kopā ar partneriem no Anglijas, Beļģijas, Vācijas, Īrijas, Čehijas, Nīderlandes un Slovēnijas. Tālākā nākotnē paredzēts attīstīt akadēmisko un zinātnisko sadarbību starp LSPA un Braitonas universitāti.

Braitonas univ prof  2 2014

Vizītes laikā Dž. Nauraits tikās ar Akadēmijas rektoru Jāni Žīdenu, apmeklēja Slēpošanas, šaušanas, orientēšanās, tūrisma un rekreācijas katedru un Vadības un komunikāciju zinātnes katedru, kā arī iepazinās ar Treneru tālākizglītības centra darbību un  pārrunāja sadarbības iespējas ar LSPA starptautiskās daļas pārstāvjiem.

Informāciju sagatavoja:
LSPA Sporta medicīnas un fizioterapijas katedras
asociētā profesore Aija Kļaviņa

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv