Uz sākumu Jaunumi Studentiem LSPA MAĢISTRANTI DALĀS IESPAIDOS PAR TŪRISMA PĀRGĀJIENU SIGULDAS NOVADĀ
LSPA MAĢISTRANTI DALĀS IESPAIDOS PAR TŪRISMA PĀRGĀJIENU SIGULDAS NOVADĀ Drukāt
Ceturtdiena, 29 maijs 2014 10:40

mAGISTRI SIGULDA 201424. un 25. maijā, LSPA Rekreācijas kvalifikācijas maģistrantūras 1.kursa studenti un viņu draugi devās divu dienu apvienotajā velo - laivu pārgājienā uz Siguldas novadu.

24. maijs, kas Latvijas meteoroloģisko novērojumu vēsturē iegāja kā karstākais 24.maijs, nenobiedēja dalībniekus, un pirmajā dienā ar riteņiem pieveicām 45 kilometru garu maršrutu, kas mūs veda no Rāmkalniem Siguldas virzienā, apskatot jau tradicionālos un tūristu iemīļotos apskates objektus - Mazo alu, Gūtmaņalu un citus objektus. Tālāk devāmies Turaidas virzienā, izbaudot reljefaino braucienu, kas mūsu braucienam piešķīra īpašas emocijas, gan baudot ātrumu, gan cītīgi minoties augšup, reizēm pat stumjot riteni pie rokas. Pēc Turaidas braucām uz Krimuldas pusi, kur mums bija iespēja apskatīt dīķi, kas ir ļoti iecienīts gleznotāju vidū, un tas ir bieži atspoguļots gleznās. Turpat netālu apstājāmies un apskatījāmies Krimuldas muižu, kuras telpās tagad darbojas Krimuldas rehabilitācijas centrs. Lai ietaupītu enerģiju un ātrāk tiktu atpakaļ Siguldā, izmantojām Tarzāna trasē pieejamo pacēlāju, kas mūs kopā ar riteņiem ‘’uzveda’’ augšā. Pēc tam caur Siguldu devāmies atpakaļ uz Rāmkalniem, lai nodotu nomas velosipēdus un pēc tam dotos uz mūsu nakšņošanai paredzēto vietu.

mAGISTRI SIGULDA 1 2014

Pēc vakariņām, sekoja izklaides daļa, kas mūsu vidū izvērtās par diezgan jautru un smieklīgu pasākuma sastāvdaļu. Dažādu spēļu karstumā pat nepamanījām, ka mūs apciemo kāds nelūgtais viesis – pie cilvēkiem pieradusi lapsa, kura pat pēc projām dzīšanas vairākkārtīgi atgriezās atpakaļ, cerot iegūt no mums kādu gaļas gabaliņu.

Nākamais rīts sākās ar lietu, līdz ar to, izpalika programmā paredzētā Tarzānas trases apmeklēšana. Vēlāk, saulei parādoties no mākoņiem, devāmies peldēties, un tad jau sekoja dienas galvenā aktivitāte- laivu brauciens. Laivu braucienam mūsu kompānijai pievienojās Slēpošanas katedras pasniedzējs Ivars Kravalis, kurš kopā ar mums veica maršrutu pa Gauju 17km garumā. Pa ceļam mums bija iespēja baudīt Gaujas Nacionālā parka dabas ainavas, kā arī redzēt Ziedleju klintis un Katlapu iezi, kas atsedzas tieši Gaujas krastā. Pateicoties upes straumes ātrumam galamērķī, Rāmkalnos, nokļuvām pasākuma programmā plānotajā laikā, pēc tam nodevām laivas un saņēmām mūsu mantas, un devāmies mājup.

mAGISTRI SIGULDA 2 2014

Paldies dalībniekiem par atsaucību un jauko kompāniju, padarot nedēļas nogali par interesanti, aizraujoši un fiziski aktīvi pavadītu!

Informāciju sagatavoja:
LSPA Rekreācijas kvalifikācijas maģistrantūras I kursa studenti
Svetlana Asonova, Ilze Jēkabsone, Konstantīns Čiževskis

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv