Uz sākumu Jaunumi Studentiem LSPA 3.KURSA LAIVU BRAUCIENS „MISAS EKSPEDĪCIJA”
LSPA 3.KURSA LAIVU BRAUCIENS „MISAS EKSPEDĪCIJA” Drukāt
Trešdiena, 28 maijs 2014 13:57

Misas ekspedicijaLSPA 3.kursa rekreācijas specializācija studenti, sadarbībā ar Slēpošanas katedras docenti Ingu Liepiņu, 25. maijā Ķekavas novadā organizēja vienas dienas laivu braucienu pa Misas upi, kurā piedalījās 24 laivotāji.

Brauciena sākuma punkts bija Dzērumos, pie tilta pāri Misas upei. Dienas laikā bija ieplānots tikt līdz Plakanciema tiltam. Uzsākot braucienu jau pēc pārsimts metriem dalībnieki sastapās ar pirmo aizsprostu un saprata, ka piedzīvojumi netrūks!

Zemā ūdens līmeņa un izskaloto stāvo krastu dēļ,  Misas upē ik pa laikam bija sakrituši koki, divas reizes brauciena laikā bija aizsprosti, kuru pārvarēšanai laivas tikai pārnestas pa krastu. Šajās vietās draugu plecs un jautrība netrūka, un vārds „ekspedīcija” nelika vilties! Līdz Plakanciemam mēs gan netikām, tas citai reizei.

Pasākums bija asām izjūtām un piedzīvojumiem bagāts, paldies dalībniekiem par izturību un tiekamies nākamgad!

Informāciju sagatavoja:
Laura Umecka
LSPA 3. kursa studente

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv