Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LATVIJAS HOKEJA VĒSTURES IZSTĀDE AKADĒMIJĀ SKATĀMA LĪDZ 19.JŪNIJAM
LATVIJAS HOKEJA VĒSTURES IZSTĀDE AKADĒMIJĀ SKATĀMA LĪDZ 19.JŪNIJAM Drukāt
Pirmdiena, 26 maijs 2014 15:59

Hokeja izstade ATKLATA 201427.maijā, Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijā (LSPA), atklāta ceļojošā izstāde par Latvijas hokeja attīstību un hokeja izcilākajiem sasniegumiem 80 gadu garumā. Izstāde ir veltījums pagājušā gada decembrī mūžībā aizgājušajam, ilggadējam LSPA sporta spēļu katedras docētājam, Rīgas „Dinamo” meistarkomandas trenerim Edgaram Rozenbergam, kuram 27.maijā apritētu 85 gadi! Izstāde LSPA būs skatāma līdz šā gada 19.jūnijam.

 

Izstādi atklāja LSPA rektors, profesors Jānis Žīdens, LSPA Senāta priekšsēdētājs, profesors Uldis Grāvītis un par hokeja studiju programmu atbildīgais asoc.prof Igors Ķīsis. Pasākumā piedalījās Edgara Rozenberga dēls Edgars un mazdēls Renē, kā arī LSPA docētāji, darbinieki un studenti.

„Edgars Rozenbergs – treneru treneris. Darbā ar topošajiem speciālistiem viņš uzstādīja tikpat augstas prasības zināšanās, prasmēs un attieksmē pret savu profesiju, kādas viņš izvirzīja pats sev. No viņa varēja mācītie ne tikai attieksmi pret savu profesiju, bet arī attieksmi pret darba kolēģiem, audzēkņiem, attieksmi pret inteliģenci kā augstas raudzes pedagoga pamatprasību,” pieminot savu ilggadējo kolēģi, norādīja prof.U.Grāvītis.

Izstādes ekspozīcijas autors ir LSPA pagājušā gadsimta 70.gadu absolvents Ēvalds Grabovskis, kurš pateicās LSPA vadībai par doto iespēju popularizēt hokeju un tā vēsturi Augstskolas telpās, kas devusi viņam izglītību visam mūžam: „Cerams, ka šajā hokeja pavasarī LSPA studentiem tā būs laba iespēja uzkarsušās galvas nedaudz atdzesēt ar ledu un pievērst uzmanību Latvijas hokeja vēsturei.”

Izstādē apkopota informācija par mūsu valsts hokeja tradīcijām no 1931.gada, kad Latviju uzņēma Starptautiskajā hokeja federācijā, līdz mūsdienām. Izstādes apmeklētāji varēs uzzināt par izcilākajām Latvijas hokeja personībām un svarīgākajiem notikumiem, kas Latvijai ļāvuši iekļūt pasaules hokeja elitē.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv