Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes 2.KURSA KOMANDA UZVAR LSPA ANATOLIJA PONOMARJOVA PIEMIŅAS TURNĪRĀ FUTBOLĀ
2.KURSA KOMANDA UZVAR LSPA ANATOLIJA PONOMARJOVA PIEMIŅAS TURNĪRĀ FUTBOLĀ Drukāt
Sestdiena, 24 maijs 2014 08:16

21.maijā, LSPA stadionā, mūsu 2.kursa studenti aizsāka jaunu tradīciju – rīkot LSPA ilggadējā docētāja ANATOLIJA PONOMARJOVA piemiņas turnīru futbolā. Turnīrs notika netradicionālā veidā, spēlējot 6vs6 uz minifutbola laukuma izmēra ar futzāla vārtiem, kā rezultātā spēles izvērtās spraigais un emocijām bagātas. Neskatoties uz sliktajiem laikapstākļiem dienas pirmajā pusē, spēlētāji nebaidījās un ieradās uz spēlēm ar smaidu. Sākoties turnīram uzsmaidīja arī saule un laiks bija lielisks. Šogad futbola turnīrā piedalījās 8 puišu komandas un viena jauktā komanda. Kopā pulcējot LSPA 52 studentus.

1.-vietas-ieguveji

Turnīrs aizritēja veiksmīgi un bez starpgadījumiem. Cerējām uz lielāku atsaucību no meiteņu puses, jo uz turnīru nebija pieteikusies neviena meiteņu komanda. Liels prieks par 3.kursa studenti Annu Propošinu, kas nebaidījās spēlēt kopā ar puišiem.

Par pirmā gada uzvarētājiem un čempioniem kļuva2.kursa komanda „Kovaļskis” kas finālspēlē ar 1:0 pārspēja komandu „1.1.grupa”. Uzvarētājs tika noskaidrots ar pēcspēles 7 m soda sitieniem. Uzvarētāju komandā spēlēja Kapsars Gertners (komandas kapteinis), Māris Spalviņš, Mārcis Japsis, Vladislavs Pavļučenko, Rūdolfs Šadrins, Miko Eihe un Reinis Onzuls.

2.vietu izcīnīja komanda „1.1.grupa”, kurā spēlēja Edgars Aleksejevs (komandas kapteinis), Artūrs Ronis, Oskars Vīksna, Sandris Šedis, Artūrs Liepiņš, Roberts Grīnvalds, Artūrs Avotiņš un Gvido Zaļmežs. 3.vietu izcīnīja 2 kursa komanda „Pelmeņi”, kas ar rezultātu 1:0 pārspēja 3.kursa komandu „9 samuraji”. Uzvarētājs tika noskaidrots ar pēcspēles 7 m soda sitieniem. 3.vietas komandā spēlēja Viktors Suraks (komandas kapteinis) Dāvis Zagorskis, Augusts Blekte, Alvis Birze, Edgars Elksnis un Daniels Garančs.

Tika apbalvotas, ne tikai komandas, bet arī labākais vārtu guvējs, labākais vārtsargs un vērtīgākais spēlētājs.

Maris Spalvins

 

Labākais vārtu guvējs – Māris Spalviņš (4.vārti turnīrā)

 

 

 

 

 

Sandris Sedis

 

Labākais vārtsargs – Sandris Šedis (tikai vieni ielaisti vārti turnīrā)

 

 

 

 

 

Vladislavs Pavlucenko

 

Vērtīgākais spēlētājs – Vladislavs Pavļučenko

 

 

 

 

 

 

Vēlamies pateikt paldies LSPA Sporta klubam, Sporta spēļu katedrai, un visiem dalībniekiem, kuri veltīja savu laiku piedaloties šajā turnīrā.

Tiekamies arī nākamgad, kuplākā skaitā.

Informāciju sagatavoja:
LSPA 2.kursa students, turnīra organizētājs 
Viktors Suraks

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv