Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA/RUMBA DUBULTAMATIERU LĪGAS ELITES GRUPAS ČEMPIONI BASKETBOLĀ
LSPA/RUMBA DUBULTAMATIERU LĪGAS ELITES GRUPAS ČEMPIONI BASKETBOLĀ Drukāt
Ceturtdiena, 22 maijs 2014 16:02

DAL cempioni 2014

21.maija vakarā, finālspēļu sērijā līdz divām uzvarām, izcīnot otro uzvaru pār iepriekšējās sezonas čempioniem Mārupe/Sport2000 komandu (1.finālspēlē 100-67 un 2.finālspēlē 111-70) LSPA/RUMBA komanda izcīnīja Dubultamatieru līgas Elites grupas 2014.gada čempionu titulu.

Līgas regulārā čempionāta sacensības Elites grupā notika no 2013.gada oktobra līdz 2014.gada 21.maijam, komanda uzvarēja 27 spēlēs un piekāpās pretinieku komandai tikai vienā spēlē.

Līgas čempionāta noslēguma apbalvošanā mūsu komanda saņēma gan regulārā čempionāta uzvarētāju kausu, gan arī Dubultamatieru līgas Elites grupas 2014.gada čempionu kausu.

Spēlētājus un trenerus apbalvoja ar medaļām, bet finālsacensību vērtīgākā spēlētāja balvu saņēma mūsu komandas dalībnieks Valts Dambergs. Komandas starts sacensībās tika nodrošināts ar SIA Rumba (prezidents V.Piļkēvičs) finansiālo atbalstu.

Komandas sastāvs: Mārcis Pliens, Arvis Savčenko, Jānis Bāča, Aigars Strāķis, Guntars Strāķis, Mārtiņš Zemturis, Ainārs Tomašs, Ģirts Magone, Matīss Miknis, Kaspars Baumanis, Māris Baranovskis, Valts Dambergs, Jānis Leimanis, Edgars Aleksejevs, Artūrs Ronis, Jānis Dančauskis. Treneris Jānis Rimbenieks

Informāciju sagatavoja:
komandas treneris,
LSPA docents Jānis Rimbenieks

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv