Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes 19.MAIJĀ NILA GRAŠA PIEMIŅAS TURNĪRS HANDBOLĀ.
19.MAIJĀ NILA GRAŠA PIEMIŅAS TURNĪRS HANDBOLĀ. Drukāt
Otrdiena, 19 maijs 2015 07:59

Grasa Turnirs 2015

Otrdien – 19.maijā, pulksten 15:30, LSPA B korpusa sporta spēļu zālē un A korpusa zālē notiks Akadēmijai tradicionālais, Latvijas handbola pamatlicēja Nila Graša piemiņas turnīrs handbolā, kurā spēkiem mērosies mūsu augstskolā studējošie studenti un studentes. Pieteikšanās turnīram līdz 17.maijam.

Tas ir handbola turnīrs, kas norisinās katru gadu starp LSPA studentiem. Šogad  jau trešo gadu turnīrs notiks bez tā patrona – Nila Graša, līdzdalības... 2013 gada 2.janvārī, 80 gadu vecumā, Nils Grasis aizgāja mūžībā.

Aicināti visi līdzjutēji! 

NOLIKUMS
NILA GRAŠA PIEMIŅAS TURNĪRS STUDENTIEM HANDBOLĀ 2015

Mērķis un uzdevumi:
Noteikt LATVIJAS SPORTA PEDAGOĢIJAS AKADĒMIJAS (LSPA) labākās studentu komandas handbolā.
Popularizēt handbolu LSPA studentu vidū .

Laiks un vieta:
Sacensībās notiek 2014.gada 19.maijā, plkst.15:30 LSPA jaunajā zālē (B korpusā) un vecajā zālē (A korpusā).

Sacensību dalībnieki:
Sacensībās piedalās LSPA studentu izveidotas komandas (gan klātienes, gan neklātienes). Komandas startē 2 kategorijās – vīriešu un sieviešu. No vienas grupas var startēt vairākas komandas.
Vienā vīriešu komandā dalībnieku skaits ir no 7-10 cilvēkiem, kuriem ir jābūt no vienas grupas (OBLIGĀTS NOSACĪJUMS 1.KURSAM).
Sievietēm dalībnieču skaitam komandā jābūt no 5 līdz 7 cilvēkiem.

Sacensību norise:
Sacensības norit abās sporta zālēs. Jaunajā sporta zālē spēles notiek vīriešu komandām, kur norisināsies tradicionālais handbols (spēles laiks 2X10min).
Sievietes sacenšas MINI handbolā, kas notiek vecajā sporta zālē, kur vienlaikus uz 3 laukumiem, tiek aizvadītas 3 spēles. Spēles laiks - 12 min (Ja pieteiksies mazs komandu skaits, tad spēles laiks būs 15 min). Visas spēles vecajā zālē sākas pēc 1 svilpes signāla. Spēles norit bez tiesnešu klātbūtnes – t.s. ”laukuma uzraugu” pavadībā, kas atbild par spēles norisi un rezultātu.

Izspēles kārtība:
Izspēles kārtība notiek pēc reģistrēto komandu skaita sacensībām – komandas dalās apakšgrupās, kas aizvada savstarpējās spēles. Apakšgrupu labākās komandas (skaits noteikts pēc reģ.komandu skaita) aizvada ¼ finālu vai pusfinālu.

Vērtēšana:
Komandai par uzvaru 2 punkti, neizšķirtu – 1 punkts. Ja divām vai vairākām komandām ir vienāds punktu skaits, tad augstāku vietu nosaka attiecīgi:
    lielāks iegūto punktu skaits savstarpējās spēlēs,
    labāka iegūto – zaudēto vārtu starpība savstarpējās spēlēs,
    labāka iegūto – zaudēto vārtu starpība visās spēlēs,
    vairāk gūtie vārti visās spēlēs,
    labāka iegūto – zaudēto vārtu attiecība visās spēlēs.

Apbalvošana:
Labākā komanda sievietēm un vīriešiem apbalvota ar kausu, balvām un kliņģeri.
2.un 3.vietas komandas apbalvotas ar speciālbalvām. 

Pieteikumi:
Pieteikumi jāiesūta līdz 17.maijam uz e-pastu Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu ar norādi „LSPA handbola turnīrs”! Pieteikumā jānorāda spēlētāju vārds, uzvārds, kursa un grupas nr. un komandas pārstāvja kontaktinformācija.

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv