Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA STUDENTI PĀRLIECINOŠI STIPRĀKIE „STIPRO SKRĒJIENĀ” AUGSTSKOLU KONKURENCĒ!
LSPA STUDENTI PĀRLIECINOŠI STIPRĀKIE „STIPRO SKRĒJIENĀ” AUGSTSKOLU KONKURENCĒ! Drukāt
Sestdiena, 10 maijs 2014 16:17

Xstrong 14.maijā kinopilsētā „Cinevilla” notika līdz šim prātu stindzinošākais STIPRO SKRĒJIENS, kurā LSPA komanda ar nosaukumu „Sporta Akadēmija” izcīnīja PĀRLIECINOŠU UZVARU augstskolu konkurencē, bet visu komandu kopvērtējumā ierindojās augstajā 24.vietā, aizsteidzoties priekšā arī izslavētajai ASV desantnieku komandai! No 45 pieteiktajām augstskolu komandām līdz finišam tika tikai 25, bet no visām - 920 startējušajām komandām, distanci pabeidza 538! Ar patiesu cieņu un lepnumu sveicam mūsu komandas VAROŅUS - 4.kursa studentus Agri Dzenīti (komandas kapteinis), Kasparu Kristapsonu, Paulu Rozenvaldi, kā arī Kārli Hiršu no neklātienes 2.kursa. Paldies Jums par izturību un gribasspēku!

Pēc kārtas 6. Stipro skrējiens izvērtās par ekstrēmu pārbaudījumu ikvienam tā dalībniekam – stindzinošs vējš, zema gaisa temperatūra, lietus, dažbrīd sniegs un krusa, kā arī 34 dažādas grūtības pakāpes šķēršļi vairāk nekā 8km garumā. Mūsu studenti parādīja fantastisku fizisko sagatavotību un komandas saliedētību. Uzslavas un apbrīnas vērts ir mūsējo gribasspēks un spēja bez soda punktiem pārvarēt visus 34 šķēršļus gan skrienot pa ledainu ūdeni un mālainu zemi, gan lienot pāri šķēršļiem un dažādām citām slidenām konstrukcijām. Bet vislielāko uzslavu mūsu studenti ir pelnījuši par to, ka ar pēdējiem spēkiem palīdzēja viens otram tikt līdz finišam, parādot savas prāta spējas, izpalīdzību, mērķtiecību un komandas garu. Cepuri nost Jūsu priekšā!

Komandu kopvērtējuma rezultāti:
1.vieta -  Kuldīgas novads 1:09:29

2.vieta -  Bestlīzings 1:14:04
3.vieta -  Visu Par Latviju (Latvijas Bruņotie spēki) 1:14:45
24.vieta – Sporta Akadēmija 1:34:21
37.vieta -  Zapti laizot (RTU) 1:40:25
38.vieta -  Stiprie inženieri (RTU) 1:40:42
95.vieta -  Valsts policijas koledža 1:50:50

Skrējienā piedalījās arī LLU, LU, RISEBA, RSU, Banku augstskolas, Vidzemes augstskolas, Ventspils augstskolas, Latvijas Kultūras akadēmijas, BA „Turība”, RPIVA, Liepājas Universitātes, Nacionālās Aizsardzības akadēmijas, Rēzeknes augstskolas, LMA, Valsts Robežsardzes koledžas, Ekonomikas un kultūras akadēmijas, kā arī citu augstskolu komandas.

Pagājušajā gadā mūsu  „LSPA kurmīši” izcīnīja 40.vietu 467 komandu konkurencē.

Paldies Dacei AMOLIŅAI par fotoreportāžu!
Informāciju sagatavoja, statistiku apkopoja
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv