Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA KOMANDA IZCĪNA 2.VIETU RĪGAS ATKLĀTAJĀS SPORTA TŪRISMA SACENSĪBAS
LSPA KOMANDA IZCĪNA 2.VIETU RĪGAS ATKLĀTAJĀS SPORTA TŪRISMA SACENSĪBAS Drukāt
Otrdiena, 06 maijs 2014 13:23

Turisms14045061286 4886088826.aprīlī Siguldas sporta un aktīvās atpūtas centrā “Laurenči” notika Rīgas 26. atklātās sporta tūrisma sacensības, kurās startēja 37 komandas no visas Latvijas. LSPA komanda, kurā startēja 1.kursa students Oskars Fiļipovs, 2.kursa studenti Viktors Suraks un Rasa Jansone, kā arī 3.kursa studente Santa Rūmniece, izcīnīja augsto 2.vietu.

Santa Rūmniece pastāstīja, ka vispieredzējušākais komandā bija Oskars Fiļipovs, kurš uzņēmās komandas kapteiņa lomu un komandā atbildēja par tūrismā tik nepieciešamajām tehniskajām lietām, savukārt Viktors Suraks vislabāk pārzināja orientēšanos. Savukārt Rasa  Jansone debitēja šāda veida mačos. LSPA komandas dalībnieki atzina, ka šīs bija fiziski ļoti grūtas, bet arī interesantas un spraigas sacensības.

Rīgas 26. atklātās sporta tūrisma sacensības notika tūrisma kontroles kombinētajā pārgājienā. Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas komanda startēja pieaugušo grupā, kurai bija jāveic 16km garš tūrisma kontroles kombinētais pārgājiens ar tūrisma tehnikas, orientēšanās, novadpētniecības un komandu veidojošajiem uzdevumiem, kas noslēdzās ar rollerslēpošanu.

Apsveicam LSPA komandu ar iegūto 2.vietu!

Turisms as

Turisms as2

Turisms as3

Informāciju sagatavoja:
LSPA Slēpošanas katedras
docente Inga Liepiņa 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv