Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA STUDENTES UZVAR PIRMAJĀ STREET HANDBOLA TURNĪRĀ LATVIJĀ "KRASTMALAS KAUSS 2014"
LSPA STUDENTES UZVAR PIRMAJĀ STREET HANDBOLA TURNĪRĀ LATVIJĀ "KRASTMALAS KAUSS 2014" Drukāt
Pirmdiena, 05 maijs 2014 23:19

Street handbolsPirmajā Street handbola turnīrā "Krastmalas kauss 2014", kurš, pateicoties Rīgas domes atbalstam, 4. maijā notika Rīgā, sievietēm triumfēja Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas komanda "Bermudu Divstūris", kurā spēlēja 4.kursa studentes Kristīne Kirejeva, Annija Grosberga, Linda Sarja un maģistrantūras 1.kursa studente Lelde Bērziņa. Šīs pašas meitenes startēja arī "Krastmalas kauss 2014" strītbola turnīrā uz izcīnīja 3.vietu. Apsveicam un lepojamies!

Kopumā pirmajā Street handbola turnīrā Latvijā, kas tika veltīts Latvijas Republikas Neatkarības atjaunošanas dienai, vīriešiem piedalījās sešas komandas, bet sievietēm – piecas (1.vieta - Bermudu divstūris (LSPA); 2.vieta - Jēkbpils, 3.vieta - Olaines dīvas, Skrīveri 96, Skrīveri 98).

Annija Grosberga pastāstīja, ka visās citās handbola komandās spēlēja tikai handbolistes, bet LSPA komandā startēja trīs basketbolistes un tikai viena handboliste – Kristīne Kirejeva: „Mēs sieviešu komanda pat nebijām paredzējušas piedalīties strītbolā, jo šoreiz pārmaiņas pēc izdomājām spēlēt handbolu, bet mūs tomēr pierunāja piedalīties arī strītbolā, un mēs piekritām. Rezultāts abos turnīros bija necerēti labs un esam gandarītas par paveikto.”

Street handbols.2jpg

Street handbolu spēlē bez kontakta, uz vieniem mazākiem vārtiem, ar mīkstu un neatlecošu bumbu. Par atraktīvi gūtiem vārtiem tiek piešķirti divi punkti. Katrā komandā spēlē četri cilvēki, no kuriem viens aizsardzības laikā ieņem vietu vārtos.

Strītbolā dāmāma 1.vietu izcīnīja RSU, 2.vietu - LU, 3.vietu LSPA komanda.

Savukārt strītbola „Krastamalas kauss” turnīrā vīriešiem LSPA basketbolisti ieguva 2.vietu. Koamndā startēja LSPA studenti Mārtiņš Zemturis (4.kurss), Arvis Savčenko (4.kurss), Kaspars Baumanis (3.kurss) un Mārtiņš Rozenbergs (šā gada maģistrantūras absolvents). Vīriešu turnīrā startēja 5 komandas: Biznesa augstskola „Turība” - 1.vieta, LSPA - 2.vieta, RTU1- 3.vieta, RTU2, Banku augstskola).

4.maijā Rīgas 11.novembra krastmalā notiekošās sporta sacensības "Krastmalas kauss" apmeklē liels jauniešu, ģimeņu ar maziem bērniem, kā arī pilsētas viesu skaits. Aptuveni tūstotis cilvēku piedalījās un vēroja dažādas aktivitātes Daugavas krastā, kur tika noskaidroti Krastmalas kausa uzvarētāji strītbolā, futbolā un handbolā.

Informāciju sadarbībā ar Anniju Grosbergu
sagatavoja LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv