Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes ŠONEDĒĻ LSPA 4.KURSA STUDENTI KĀRTO INTEGRĒTO VALSTS PĀRBAUDĪJUMU SPORTA ZINĀTNĒ
ŠONEDĒĻ LSPA 4.KURSA STUDENTI KĀRTO INTEGRĒTO VALSTS PĀRBAUDĪJUMU SPORTA ZINĀTNĒ Drukāt
Pirmdiena, 28 aprīlis 2014 09:50

Examens 2014Šonedēļ, no 28. -30.aprīlim, 81 LSPA 4.kursa students izglītības programmā „Sporta zinātne”  kārto integrēto rakstisko pārbaudījumu, tautā sauktu par valsts eksāmenu. Pārbaudījums notiek no pulksten 9:00 līdz 13:00, 608.auditorijā. Turam īkšķus, novēlam eksāmena laikā vēsu prātu, koncentrēšanos un pārliecību par sevi un savām zināšanām!

28.aprīlī eksāmenu kārto 29 topošie sporta speciālisti  kvalifikācijā Sporta veida vecākais treneris un sporta skolotājs (grupa 4.1.), 29.aprīlī – 35 studenti kvalifikācijā Sporta veida vecākais treneris un vadītājs sporta jomā (grupa 4.2.), bet 30.aprīlī pārbaudījums 17 studentiem kvalifikācijā - Sporta veida vecākais treneris un rekreācijas speciālists (grupa 4.3.);  Sporta skolotājs un vadītājs sporta jomā (grupa 4.4.); Sporta skolotājs un rekreācijas speciālists (grupa 4.5.).

LSPA izglītības un sporta darba speciālista profesionālās kvalifikācijas integrētais pārbaudījums notiek rakstiski, četras astronomiskās stundas. Tā laikā auditorijā nedrīkst ienest un lietot informāciju tehnoloģijas un sakaru līdzekļus, kā arī citus neatļautus paņēmienus, kā arī konsultēties ar docētājiem. Pārbaudījuma rezultāti tiek paziņoti 48 stundu laikā pēc pēdējās pārbaudījuma dienas.

Examens 2014.3

Detalizētāka informācija par pārbaudījuma kārtību: http://bit.ly/1k1SI5z

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv