Uz sākumu Jaunumi Studentiem AIESEC organizē konferenci SOL – Starptautiskās organizācijas Latvijā
AIESEC organizē konferenci SOL – Starptautiskās organizācijas Latvijā Drukāt
Piektdiena, 15 oktobris 2010 12:51

SOL_plakats_smallPasaulē lielākā studentu vadītā organizācija AIESEC 16.oktobrī organizē bezmaksas konferenci „SOL – Starptautiskās organizācijas Latvijā” Latvijas Universitātes Ekonomikas un vadības fakultātes ēkā Aspazijas bulvārī 5.

"SOL – Starptautiskās organizācijas Latvijā" ir vienas dienas bezmaksas konference, kuras laikā Latvijas augstāko izglītības iestāžu studentiem būs iespēja iepazīties ar Latvijā pārstāvētām starptautiskajām organizācijām un otrajā dienas daļā piedalīties simulāciju spēlēs, kur komandās vai individuāli būs nepieciešams rast atbildes un risinājumus uz aktuāliem jautājumiem un problēmām dažādās starptautisko organizāciju darbības jomās. Konferences noslēgumā tiks paziņoti un apbalvoti labāko risinājumu autori.

Konferences mērķis ir informēt un izglītot studentus par pasaulē aktuāliem jautājumiem dažādās jomās, kurus citu starpā risina starptautiskās organizācijas, kā arī būs iespēja iepazīties ar pašu starptautisko organizāciju darbību, mērķiem, aktualitātēm un prakses un darba iespējām šajās organizācijās gan Latvijā, gan ārpus tās. Studentiem tiks piedāvāta iespēja iejusties lēmumu pieņēmēja vietā, risinot aktuālus un globāli svarīgus jautājumus, tādejādi attīstot sevī atbildības sajūtu, prasmi strādāt komandā, kā arī analītiskās un komunikācijas spējas.

Konferencē, kā lektori, piedalīsies pārstāvji no šādām starptautiskām organizācijām – Eiropas Parlamenta Informācijas birojs Latvijā, UNESCO Latvijas Nacionālā komisija, LR Ārlietu ministrija sadarbībā ar NATO, Latvijas Sarkanais Krusts un Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne, kā arī Vācijas – Baltijas tirdzniecības kamera.

Dalībnieku pieteikšanās dalībai konferencē notiek līdz 14.oktobrim projekta mājas lapā - www.aiesec.lv/sol (vietu skaits ir ierobežots).

Konferences atbalstītāji - Latvijas Universitāte, Amica pusdienu restorāni, Zaķumuiža, SIA Polis & Valerts, A/S „Cesvaines piens”, SIA „Baltijas papīrs”, SIA “PĒRNES L”, SIA Staburadzes konditoreja, SIA Ances dizains, ZS Ragāres, SIA „Latvijas Datoru centrs”, SIA Nordic Sugar.

Par AIESEC:

Starptautiskā studentu organizācija AIESEC ir dibināta 1948.gadā. Šobrīd tā ir pārstāvēta vairāk kā 1100 universitātēs 107 valstīs visā pasaulē un tās galvenie mērķi ir piedāvāt studentiem starptautiskas prakses iespējas ārvalstu uzņēmumos un projektos, kā arī veicināt jauniešu līderības prasmju izaugsmi. AIESEC jau 16 gadus darbojas arī Latvijā - Rīgā un Valmierā.

Informāciju sagatavoja:

Dina Afanasjeva,
Projekta „SOL” vadītāja
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu
Web: http://www.aiesec.lv/sol

SOL_logo

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv