Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes APSVEICAM MŪSU STUDENTUS UN VIESDOCĒTĀJU EDVĪNU LEŠENKOVU AR AUGSTAJIEM VALSTS APBALVOJUMIEM!
APSVEICAM MŪSU STUDENTUS UN VIESDOCĒTĀJU EDVĪNU LEŠENKOVU AR AUGSTAJIEM VALSTS APBALVOJUMIEM! Drukāt
Piektdiena, 25 aprīlis 2014 13:42

3 Zvaigznu ordenisPar nopelniem Latvijas labā pieciem LSPA studentiem, XXII Ziemas Olimpisko spēļu Sočos dalībniekiem,- Daumantam Dreiškenam, Oskaram Melbardim, Arvim Vilkastem, Jurim un Andrim Šiciem, kā arī LSPA viesdocētājam, Latvijas Olimpiskās vienības fizioterapeitam Edvīnam Lešenkovam ar Ordeņa kapitula lēmumu piešķirti Triju Zvaigžņu ordeņa un Atzinības krusta apbalvojumi, kas tiks pasniegti Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanas dienā – 4. maijā.

Triju zvaigžņu ordenis ir visaugstākais valsts apbalvojums ar ko apbalvo par sevišķiem nopelniem Tēvijas labā. Starp 28 valsts, kultūras, sporta un sabiedriskajiem darbiniekiem IV šķiras Triju Zvaigžņu ordeni saņems: LSPA studējošie Latvijas Olimpiskās vienības sportisti, bobslejisti, XXII Ziemas olimpisko spēļu Sočos sudraba medaļas ieguvēji bobsleja četrvietīgajās ekipāžās Daumants Dreiškens, Oskars Melbārdis un Arvis Vilkaste.

Tāpat LSPA pārstāvji tikuši pie Atzinības krusta, kuru piešķir par izcilu Tēvijas mīlestību un par sevišķiem nopelniem valsts, sabiedriskajā, kultūras, zinātnes, sporta un izglītības darbā. Trešās šķiras Atzinības krustu nopelnījuši LSPA studējošie  kamaniņu divnieka braucēji un Soču Olimpiādes medaļnieki Andris Šics un Juris Šics. Ceturtās šķiras Atzinības krusts piešķirts ilggadējam Latvijas Olimpiskās vienības fizioterapeitam un Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas viesdocētājam Edvīnam Lešenkovam.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv