Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA BASKETBOLISTI RĪGAS CIRKĀ UZVAR 33.MĀKSLAS DIENU BASKETBOLA ZIBENSTURNĪRĀ
LSPA BASKETBOLISTI RĪGAS CIRKĀ UZVAR 33.MĀKSLAS DIENU BASKETBOLA ZIBENSTURNĪRĀ Drukāt
Otrdiena, 22 aprīlis 2014 17:19

Maxlas dienas 201419.aprīlī Rīgas cirka arēnā jau 33.reizi norisinājās tradicionālais Mākslas dienu basketbola zibensturnīrs, kura nenogurstošais organizētājs ir mākslinieks Jānis Anmanis. Mūsu akadēmijas basketbolisti Mārcis Pliens, Ainārs Tomašs, Arvis Savčenko, Mārtiņš Zemturis, Jānis Bāča, Jānis Leimanis un Ģirts Magone trenera Jāņa Rimbenieka vadībā apliecināja savu meistarību un godam pārstāvēja mūsu augstskolu, zibensturnīrā uzvarot visās četrās spēlēs, tai skaitā arī fināla cīņā pār Mūzikas akadēmijas komandu ar rezultātu 22:13. Balva – skaists burinieks, tika godam nopelnīta!

Protams, jāatzīmē, ka lielu ieguldījumu mūsu puišu uzvarā deva Sengrieķu varoņa Hērakla (Aleksandrs Astafičevs) un viņa pavadoņu, skaisto Krētas dieviešu (Sabīne Freiverte un Sanda Šulca) klātbūtne, līdzdalība un uzmundrinājums. Sacensību sekretāru pienākumus pildīja LSPA studentes Linda Sarja un Annija Grosberga.

BurinieksTurnīrā piedalījās 8 komandas – Latvijas Mākslinieku savienība „Apokalipses ota”, Nacionālie bruņotie spēki - olimpieši, Nacionālais teātris „Sapņu komanda”, LSPA, J.Vītola Latvijas Mūzikas akadēmija „Unisons”, Dailes teātris „Daile”, Salspils „Oranžie mamuti” un Rīgas cirks.

Turnīra norisi ar savu klātbūtni pagodināja Izglītības un zinātnes ministre Ina Druviete, kura īsā uzrunā novēlēja sportisko veiksmi. Turnīra māksliniecisko fonu veidoja Rīgas cirka mākslinieki, koru dziedātāji, dejotāji un citi mākslinieki, jo šīs sacensības vienmēr ir notikušas kā jautrs un atraktīvs sporta un mākslas pasākums.

Informāciju sagatavoja
LSPA rektora palīdze Mudīte Rimbeniece

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv