Uz sākumu Jaunumi Studentiem NORDEA RĪGAS MARATONA DIREKTORS AIGARS NORDS LASA LEKCIJU LSPA STUDENTIEM
NORDEA RĪGAS MARATONA DIREKTORS AIGARS NORDS LASA LEKCIJU LSPA STUDENTIEM Drukāt
Trešdiena, 16 aprīlis 2014 19:17

Aigars Nords14. un 22.aprīlī, pulksten 12:00, lekciju par NORDEA RĪGAS MARATONA organizēšanu LSPA studentiem vadīs tās direktors Aigars Nords, kurš savā pieredzē ar studentiem dalās studiju kursa „Projektu izstrāde” ietvaros. Neraugoties uz to, ka lekcija plānota 1.kursa studentiem, to var apmeklēt visi interesenti, kuri uzzinās ne tikai to, ka maratona medaļas izgatavo Dienvidāfrikā un sacensību norobežojuma barjeras īrē visā Baltijā, bet arī virkni citu interesantu un noderīgu faktu par liela mēroga sacensību organizēšanu.

Jau 14.aprīlī notikušajā lekcijā vieslektors pastāstīja, ka šobrīd mūsu studentiem ir iespēja pieteikties un darboties maratona organizēšanas brīvprātīgo komandā, lai iegūtu praktisku pieredzi sporta sacensību organizēšanā (pieteikšanās: http://piedalies.riga2014.org/lat/misijas/pieteikties/554-nordea-rigas-maratons-2014 ). Sacensībās pērn piedalījās 20 000 dalībnieki un darbojās 500 brīvprātīgie palīgi.

Šogad Nordea Rīgas maratona notiks 18.maijā, tā moto  „Skrienam ar dziesmu”. 2012. gadā Nordea Rīgas maratons pirmo reizi saņēma prestižo Starptautiskās Vieglatlētikas federācijas „Bronzas” kvalifikācijas zīmi, kļūstot par vienīgo maratonu Ziemeļeiropā un vienu no dažiem desmitiem pasaulē ar augsto kvalitātes novērtējumu. Maratons pulcē gan augstas klases profesionāļus, kas sacenšas maratona distancē, gan arī citus sportot gribētājus, kuriem ir iespēja skriet īsākās distancēs.


Informāciju sagatavoja
LSPA lektore, studiju kursa „Projektu izstrāde” vadītāja
Aiga Dombrovska, 26102413

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv