Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA REGBISTĒM 2.VIETA LATVIJAS KAUSA IZCĪŅĀ
LSPA REGBISTĒM 2.VIETA LATVIJAS KAUSA IZCĪŅĀ Drukāt
Trešdiena, 16 aprīlis 2014 18:07

Regbija komanda damas 2014LSPA regbija komandas meitenes sestdien - 12. aprīlī, Ozolniekos aizvadīja pirmo šīs sezonas turnīru, startējot 2014. gada Latvijas atklātajā kausa izcīņā regbijā 7 ar ko tika atklāta sieviešu regbija sezona. Par Latvijas atklātās kausa izcīņas uzvarētājām regbijā-7 kļuva "Selena" kluba regbistes, kuras izšķirošajā spēlē, saspringtā cīņā, ar rezultātu 7:0 pieveica mūsu – LSPA meiteņu komandu.

LSPA komanda turnīra pusfinālā sagādāja pārsteigumu, jo ar 12:10 pārspēja iepriekšējā gada Latvijas kausa ieguvējas Lietuvas nacionālo izlasi.

Kā pastāstīja komandas treneris Kaspars Jakušs: „Ar sniegumu turnīrā kopumā, esam ļoti apmierināti, ceru, ka Latvijas čempionātā spēsim pacīnīties par augstākajām vietām. Latvijas kausa finālspēles izskaņā meitenēm nedaudz pietrūka sportiskās veiksmes, bet notika tā, kā notika. Meitenes nocīnījās līdz galam.”

Komandas sastāvs šajā turnīrā: Anda Kaģe, Sindija Širaka, Zane Vilciņa, Madara Miķelsone, Gunita Grigaloviča, Līga Svetlova, Inga Mālmane. Treneri: Kaspars Jakušs, Emīls Pavlovs.

Latvijas kausa izcīņā piedalījās deviņas komandas - sešas no Latvijas, kā arī Lietuvas nacionālā izlase, Lietuvas U-18 izlase un Viļņas Regbija akadēmijas komanda. Pēc divu gadu pārtraukuma, kuru laikā trofeja ceļoja uz Poliju un Lietuvu, Latvijas kauss atkal atgriezies Latvijā.

Komandu vietu sadalījums:
1. RK ”Selena”
2. LSPA
3. Lietuva
4. SK ”Imanta”
5. Lietuva U18
6. Viļņas Regbija akadēmija
7. RK ”Jūrmala”
8. RFC ”Livonia”
9. Jelgavas NSC – Eleja

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv