Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes MŪSU BASKETBOLA MEITENES IZCĪNA 2.VIETU JAUNĀS SIEVIEŠU BASKETBOLA LĪGAS ČEMPIONĀTĀ
MŪSU BASKETBOLA MEITENES IZCĪNA 2.VIETU JAUNĀS SIEVIEŠU BASKETBOLA LĪGAS ČEMPIONĀTĀ Drukāt
Pirmdiena, 14 aprīlis 2014 13:10

JSBL 5 cempionats 2 vieta m13.aprīlī noslēdzās Jaunās sieviešu basketbola līgas (JSBL) 5.čempionāta turnīrs basketbolā. LSPA meitenes turnīru noslēdza godpilnajā 2.vietā, zaudējot BK „Ventspils” spēlētājām ar rezultātu 45:54. Trešo vietu turnīrā izcīnīja Valmieras basketbolistes, kuras uzvarēja turnīra debitantes – Jūrmalas spēlētājas.

Abas turnīra finālistes spēli iesāka līdzīgā cīņā, un spēle punkts punktā turpinājās līdz ceturtajai ceturtdaļai, kur 31.minūtē pēdējo reizi fiksēts neizšķirts rezultāts 35:35, kam sekoja divi precīzi ventspilnieču tālmetieni, un turpmāk mūsu komandas pretinieces noturēja drošu 9. punktu pārsvaru.

LSPA komandā labi cīnījās un rezultatīvi nospēlēja Amanda Betlere (10p.) un Annija Videniece (15p.) Diemžēl 5 piezīmes jau pirmā puslaika beigās nopelnīja Linda Sarja, kuras sniegums varēja ietekmēt spēles tālāko gaitu.

LSPA sieviešu  basketbola  komanda – Annija GROSBERGA, Annija VIDENIECE, Elza GRIBUSTE, Lauma PODA, Lelde BĒRZIŅA, Linda SARJA, Marita PUĻĻA, Santa STRODE, Diāna SUTUGINA, Marta OZOLA, Laura LAPSA, Katrīna KRIEVA, Elīna KARASEVA, Laura JANIŠA, Amanda BETLERE.
Treneris: asoc.prof. Andris SPUNDE.