Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA PIEDALĀS VALMIERAS PĀRGAUJAS ĢIMNĀZIJAS KARJERAS DIENĀ
LSPA PIEDALĀS VALMIERAS PĀRGAUJAS ĢIMNĀZIJAS KARJERAS DIENĀ Drukāt
Piektdiena, 11 aprīlis 2014 14:45

Pargauja9.aprīlī Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā notika Karjeras diena "Veru durvis uz augstskolu", kurā piedalījās arī Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) ar savu informatīvo stendu un praktisko nodarbību "Fizioterapijas pamati". Skolēnu interese par studiju iespējām mūsu Akadēmijā bija negaidīti liela.  

LSPA Sporta medicīnas katedras lektors Agris Liepa un Fizioterapijas nodaļas vadītāja Evija Česka praktiskajā nodarbībā par fizioterapiju sniedza ieskatu, kā LSPA apmāca studējošos pacienta funkcionālā stāvokļa izmeklēšanā un rezultātu novērtēšanā, izmantojot anamnēzi, somatoskopiju, palpāciju, funkcionālos testus statikā un dinamikā, lai novērtētu balsta – kustību sistēmu, kā arī informēja par LSPA studiju programmu un tās specifiku.

Savukārt LSPA Uzņemšanas komisijas atbildīgā sekretāre, izglītības metodiķei Austra Kurkinaite un Studentu pašpārvaldes pārstāvis Juris Bukšs informēja par studiju un ārpusstudiju iespējām programmā „Sporta zinātne” un atbildēja uz skolēnus interesējošajiem jautājumiem, interesentiem bija iespēja saņemt arī izdales materiālus par LSPA.

Karjeras dienas Valmieras Pārgaujas ģimnāzijā notiek jau astoto gadu. Šogad pasākumā piedalījās vairāk nekā 20 izglītības iestādes.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv