Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes NACIONĀLAJĀ VOLEJBOLA LĪGĀ MŪSU KOMANDA „LSPA/ĶEKAVAS NOVADS” 4.VIETĀ
NACIONĀLAJĀ VOLEJBOLA LĪGĀ MŪSU KOMANDA „LSPA/ĶEKAVAS NOVADS” 4.VIETĀ Drukāt
Ceturtdiena, 10 aprīlis 2014 11:42

Volejbols 4 vietaNacionālās volejbola līgas sērijā par 3.vietu LSPA zaudē volejbola klubam "Aizkraukle" un sezonu beidz 4.vietā.

Kā zināms, pirmajā spēlē Baložu vidusskolas zālē grūtu uzvaru piecos setos guva LSPA/Ķekavas novada komanda, bet Aizkrauklē četros setos pārāki bija laukuma saimnieki. Sērijas uzvarētāji un bronzas medaļas laureāti bija jānoskaidro izšķirošajā trešajā spēlē Baložos.

Abu pirmo setu sākumā vadībā izvirzījās mājinieki, taču vēlāk Aizkraukles volejbolisti pārņēma vadību un sagādāja LSPA komandai zaudējumus 22:25 un 21:25.

Trešais sets aizritēja gluži līdzīgā cīņā, taču galotnē atkal pārāki izrādījās viesi (23:25), kuri līdz ar to uzvarēja gan mačā (3:0), gan visā sērijā (2:1).

Nacionālās līgas pamatturnīru LSPA/Ķekavas novada komanda beidza piektajā, bet VK "Aizkraukle" astotajā vietā. Ceturtdaļfinālā LSPA ar 2:0 uzvarēja volejbola klubu "Mārupe", bet pusfinālā ar 1:2 zaudēja VK "Aizpute".

Pagājušajā gadā LSPA/Ķekavas novada volejbolisti kļuva par bronzas medaļu laureātiem.

„LSPA/Ķekavas novads” volejbola komandu trenē LSPA docents Vladimirs Lapiņš

Komandā spēlē: LSPA 1.kursa studenti Krists Dambergs, Andris Dolženko, Kaspars Kaverskis,3.kursa students Ģirts Vicinskis, 4.kursa students Gatis Berdinskis,  LSPA 1.līmeņa students JurijsSiņkevičs, LSPA absolventi Mārtiņš Januševskis, Jānis Ivanovs, Arnis Reliņš, Raimonds Dzenis, kā arī Didzis Kārkliņš, Gints Krauja, Kārlis Bērziņš, Aleks Kuļeševičs, Kirils Mahaņkovs un NormundsAģis.

Puiši jau otro gadu startē kā volejbola klubs „LSPA/Ķekavas novads”, un savas Nacionālās līgas čempionāta mājas spēles aizvada Baložu vidusskolas sporta zālē.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv