Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA SPORTISTIEM VEIKSMĪGS STARTS LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ SPĒKA TRĪSCĪŅĀ AR EKIPĒJUMU
LSPA SPORTISTIEM VEIKSMĪGS STARTS LATVIJAS ČEMPIONĀTĀ SPĒKA TRĪSCĪŅĀ AR EKIPĒJUMU Drukāt
Piektdiena, 04 aprīlis 2014 13:12

svariNo 28.-30.martam Ķīpsalas izstāžu hallē, izstādes „Atpūta un Sports 2014” ietvaros notika Latvijas čempionāts spēka trīcīņā ar ekipējumu. Izstādes pirmajā dienā startēja Latvijas Neredzīgo sporta savienības sportisti, kur kategorijā līdz 83kg cīnījās arī LSPA students Konstantīns Mešalkins, ieņēmot 1.vietu ar trīscīņas summu 312kg.

Vairāki mūsu sportisti startēja sacensību trešajā dienā junioru konkurencē. Ivo Liepiņš kategorijā līdz 66kg ieņēma 2.vietu, toties pārsteidza ar izcilu rezultātu svaru stieņa vilkšanā – 217,5kg. Ivo trīscīņas summa – 470kg. Jāpiezīmē, ka Ivo neizmantoja speciālo trīscīņas ekipējumu. Kategorijā līdz 74kg Juris Bukšs ieņēma 4.vietu ar summu 460kg. Latvijas izlases cerība Marks Riekstiņš ar 780kg summu ieņēma 1.vietu kategorijā līdz 105kg, šeit jāuzteic Spēka pasaules Valmieras nodaļas trenera Andreja Rožlapas ieguldījums sportista sagatavošanā. Šajā pat kategorijā startēja Pēteris Rumpis, kurš izcīnīja 3.vietu ar trīscīņas summu 650kg.

Pieaugušo konkurencē kategorijā līdz 83kg ar daudzsološiem rezultātiem pietupienā ar svaru stieni un svaru stieņa vilkšanā piedalījās arī Mārtiņš Šarpņicks, diemžēl svaru stieņa spiešanā guļus viņš palika bez rezultāta.

Apsveicam mūsu sportistus ar panākumiem sacensībās!