Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes PROFESORS ČUPRIKS BOKSA KLUBU PĀRSTĀVJIEM PREZENTĒ LSPA SPORTA ZINĀTNES IESPĒJAS
PROFESORS ČUPRIKS BOKSA KLUBU PĀRSTĀVJIEM PREZENTĒ LSPA SPORTA ZINĀTNES IESPĒJAS Drukāt
Piektdiena, 04 aprīlis 2014 12:02

cUPRIKA SEMINARS 230. martā, Rīgas Nacionālajā sporta manēžā risinājās Rīgas junioru un jaunatnes meistarsacīkstes boksā. Sacensību ietvaros LSPA Smagatlētikas Boksa un cīņas katedras vadītājs, profesors Leonīds Čupriks vairāk nekā 30 boksa klubu pārstāvjiem organizēja un vadīja  izglītojošu semināru „Aktualitātes boksā”, kurā piedāvāja iespēju praktiski izmēģināt pētniecības instrumentus no LSPA zinātniski pētnieciskās laboratorijas.

Semināru atklāja Latvijas Boksa federācijas valdes priekšsēdētājs, zvērināts advokāts Nils Žuravļovs, bet  teorētisko nodarbību par traumatismu un traumu profilaksi boksā, vadīja LSPA Smagatlētikas Boksa un cīņas katedras vieslektors, Treneru padomes priekšsēdētāja vietnieks Jurijs Glazkovs.

Seminārā piedalījās vairāk nekā 30 cilvēki no visiem Latvijas boksa klubiem un citiem tuvcīņas sporta klubiem, kā arī viesi no Lietuvas, Igaunijas un Somijas.  Seminārs notika draudzīgā un zinātniski produktīvā atmosfērā.

cUPRIKA SEMINARS 1

Informāciju sagatavoja:
LSPA Smagatlētikas Boksa un cīņas katedras vieslektors,
Jurijs Glazkovs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv