Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes JAU 4.REIZI PĒC KĀRTAS „AUGSTSKOLU KAUSS” REGBIJĀ-7 AIZCEĻO PIE LSPA
JAU 4.REIZI PĒC KĀRTAS „AUGSTSKOLU KAUSS” REGBIJĀ-7 AIZCEĻO PIE LSPA Drukāt
Otrdiena, 01 aprīlis 2014 13:49

Augstskolu Kauss R7 2014 h

30.martā Jelgavā, Daugavas stadionā atklāta Latvijas regbija sezona, kuru iesāka ar Augstskolu kausa izcīņu regbijā – 7. Sacensību finālā tikās divi principālākie pretinieki – Latvijas Lauksaimniecības universitāte un Latvijas Sporta Pedagoģijas akadēmija (LSPA), kur šoreiz labāki izrādījās LSPA topošie sporta speciālisti un fizioterapeiti (24:19).

Savā apakšgrupā LSPA spēlēja ar Liepājas Universitāti 24:0 un RTU 33:5, bet pusfinālā vēlreiz cīnījās ar Liepājas universitāti 31:5.

Komandas spēlēja: Jānis Diedišķis, Atis Sporāns, Kaspars Jakušs, Dāvis Bajārs, Iļja Stolbovs, Iļja Saveļjevs, Gvido Zaļmežs un Dāvis Zagorskis.

Godam cīnījās arī Rīgas Tehnikās universitātes un Liepājas universitātes komandas.

2014.gada Augstskolu kausā startēja vairāk nekā 100 dalībnieki, 9 komandas. Pirmo reizi piedalījās komanda no ārvalstīm – Klaipēdas Universitāte. Dalībnieku vidū aktīvākie vidusskolnieki bija no Saldus profesionālās vidusskolas un Jūrmalas Valsts ģimnāzijas. Piedalījās arī studenti no Rīgas Tehnikās koledžas, Rīgas Celtniecības koledžas un Jelgavas tehnikuma.

Laika gaitā Augstskolu kauss ir palīdzējis regbiju-7 iekļaut Latvijas Universiādē un SELL (Somija, Igaunija, Latvija, Lietuva) studentu spēlēs, kuras šogad norisināsies Igaunijas pilsētā Tartu. Pagājušo gadu Latvijas studentu regbijs debitēja starptautiskajā arēnā – Pasaules Universiādē Kazaņā, kurā Latvijas studentu komanda izcīnīja 11.vietu. Savukārt šogad, augusta sākumā, pirmo reizi studentiem būs iespēja sevi pierādīt Eiropas universitāšu čempionātā Nīderlandē, Roterdamā.

LSPA sieviešu komanda sezonu uzsāks 12. aprīlī, cīnoties par Latvijas kausu Latvijas Universitātes stadionā (Kr. Barona 116a) no pulksten 11:00.

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv