Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes ERASMUS STARPTAUTISKĀS STUDIJU PROGRAMMAS DALĪBNIEKI IESAISTĀS DAŽĀDĀS EVERĢĒLĪBĀS
ERASMUS STARPTAUTISKĀS STUDIJU PROGRAMMAS DALĪBNIEKI IESAISTĀS DAŽĀDĀS EVERĢĒLĪBĀS Drukāt
Trešdiena, 26 marts 2014 11:24

IepazisanasLai 35 „Erasmus” intensīvās studiju programmas „MASTER IN SPORT COACHING SCIENCE” dalībnieki no Portugāles, Bulgārijas un mūsu Akadēmijas labāk iepazītu viens otru un produktīvāk apgūtu sporta treniņa zinātniskos pamatus, 24.martā  Akadēmijā notika īpaši viņiem organizēts pasākums „Ledus laušanas pēcpusdiena”, kuru organizēja un vadīja LSPA Rekreācijas kvalifikācijas maģistrantes Kristīne Karašniece un Zaiga Kalniņa.

Vispirms intensīvās programmas studenti pēc nejaušības principa sadalījās komandās, kurām bija jāveic orientēšanās, atjautības un pieklājības uzdevumi. Vismaz vienam no katras komandas dalībniekiem vajadzēja palīdzēt solīda vecuma dāmai vai kungam šķērsot Brīvības gatvi, fiksējot šo faktu fotoattēlā. Tāpat nācās vērsties pie garāmgājējiem un iemainīt sērkociņu kastīti pret kādu vērtīgāku priekšmetu. Pēc šiem uzdevumiem, atrast orientēšanās kontrolpunktu un sameklēt tam atbilstošo fotoattēlu, šķita tīrais nieks. Tālāk sekoja īsa iepazīstināšana ar tautas deju tradīcijām Latvijā un deju soļu praktiskā apguve LSPA 2.stāva foajē.

Studenti ar prieku, aizrautību un azartu piedalījās šajās aktivitātēs, noslēgumā izsakot pateicību Kristīnei un Zaigai, ka pēc studijām piesātinātas dienas varēja izkustēties un tiešām labāk iepazīties!

Jau ziņots, ka no šā gada 24.marta līdz 4.aprīlim LSPA viesojas 13 maģistranti no Bulgārijas Nacionālās Sporta akadēmijas „Vasil Levski” un 10 maģistranti no Koimbras Universitātes (Portugāle), lai kopā ar 12 studentiem no LSPA, triju augstskolu vadošo docētāju vadībā, apgūtu sporta treniņa zinātniskos pamatus ERASMUS intensīvās studiju programmas „MASTER IN SPORT COACHING SCIENCE” ietvaros. Programmā ir plānotas lekcijas, debates, apaļā galda diskusijas, darbs laboratorijā, ka arī praktiskās nodarbības.

Informāciju sagatavoja:
LSPA maģistrantūras Rekreācijas kvalifikācijas vadītājs
asoc.prof. Ivars Kravalis

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv