Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA/ĶEKAVAS NOVADS VOLEJBOLISTI ZAUDĒ NACIONĀLĀS VOLEJBOLA LĪGAS PUSFINĀLĀ UN CĪNĪSIES PAR BRONZU
LSPA/ĶEKAVAS NOVADS VOLEJBOLISTI ZAUDĒ NACIONĀLĀS VOLEJBOLA LĪGAS PUSFINĀLĀ UN CĪNĪSIES PAR BRONZU Drukāt
Trešdiena, 26 marts 2014 09:30

Volejs par 3vietuNacionālās volejbola līgas pusfināla sērijas izšķirošajā trešajā spēlē LSPA/Ķekavas novads komanda 25.martā viesos ar 1:3 piekāpās Aizputes volejbola klubam, zaudēja sērijā 1:2 un spēlēs par trešo vietuSērijā par 3.vietu un bronzas medaļām LSPA pretinieki būs pamatturnīra 8.vietas ieguvēji volejbola klubs "Aizkraukle". Sērija ritēs līdz divām uzvarām. Pirmā spēle notiks LSPA/Ķekavas novads komandas laukumā Baložu vidusskolā, kalendārs vēl tiks precizēts. Šosezon LSPA ar Aizkraukles komandu aizvadījuši divas savstarpējās spēles un abās uzvarēja – 3:0 viesos un 3:2 mājās.

Trešā mača pirmais sets aizritēja teju punkts punktā, līdz brīdī, kad rezultāts bija 18:18, LSPA guva četrus punktus pēc kārtas. Aizputes volejbolisti nekavējoties atbildēja ar tādu pašu sēriju, taču nākamās trīs izspēles atkal uzvarēja viesi – 25:22.

Otrā seta sākumā laukuma saimnieki iekrāja triju punktu pārsvaru, un turpinājumā LSPA/Ķekavas novads komanda tuvāk par 16:18 vairs netika – beigās 19:25. Savukārt trešajā setā izšķirošie notikumi risinājās tuvāk seta beigām. Viesi atspēlēja triju punktu deficītu un vēlāk panāca neizšķirtu 15:15, taču uz nākamajiem astoņiem mājinieku punktiem spēja atbildēt tikai ar diviem – 19:25.

Ceturtā seta sākumā dažu punktu handikapu ieguva ķekavieši, taču seta vidū aizputnieki no 12:15 pamanījās panākt 19:17 savā labā. Dramatiskā galotnē veiksmīgāki bija Aizputes volejbolisti – LSPA/Ķekavas novads komandai 24:26 setā un 1:3 spēlē.