Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes STUDENTU BASKETBOLA LĪGĀ LSPA-1 PUIŠI IZCĪNA GODPILNO 3.VIETU. APSVEICAM!
STUDENTU BASKETBOLA LĪGĀ LSPA-1 PUIŠI IZCĪNA GODPILNO 3.VIETU. APSVEICAM! Drukāt
Pirmdiena, 24 marts 2014 21:27

LSPA 1

Akadēmijas vīriešu basketbola 1.komanda izcīnījusi godpilno 3.vietu Studentu basketbola līgas 12.čempionātā 2013./2014.gada sacensību sezonā. APSVEICAM Ati Andersonu, Jāni Bāču, Kasparu Baumani, Tomu Bitenieku, Kasparu Boži, Jāni Dančauski, Nauri Guoģi, Kristiānu Krinkeli, Matīsu Mikni, Mārci Plienu, Mārtiņu Rozenbergu, Arvi Savčenko, Jāni Zemeli, Mārtiņu Zemturi un komandas treneri Jāni Rimbenieku.

Sacensības SBL norisinājās no 2013.gada 7.oktobra līdz 2014.gada 21.martam. Čempionātā piedalījās 8 komandas no 7 Latvijas augstskolām. LSPA-1 komanda šajā sacensību sezonā piedalījās SBL regulārā čempionāta 14 spēlēs, uzvarēja - 9, bet 5 piedzīvoja zaudējumu.

Regulāro čempionātu komanda noslēdza 4.vietā un ieguva tiesības turpināt cīņu par godalgotajām vietām FINAL6. Ceturdaļfināla spēlē 17.martā tika izcīnīta uzvara ar rezultātu 71-62 pār Vidzemes Augstskolas komandu. Pusfināla spēlē 20.martā ar rezultātu 68-97 tika atzīts Latvijas Universitātes komandas pārākums.

Savukārt spēlē par 3.-4.vietu, 21.martā, spraigā cīņā spēles pagarinājumā ar rezultātu 76-72 tika pārspēta Rīgas Stradiņa universitātes komanda un izcīnīta 3.vieta. Šajā spēlē labākie punktu guvēji mūsu komandā bija Arvis Savčenko – 20 punkti, Mārtiņš Rozenbergs un Jānis Zemels – katrs pa 15 punktiem.                      

SBL 12.čempionāta noslēgumā tika apbalvotas godalgoto vietu ieguvējas komandas – 1.vietā Latvijas Universitāte, 2.vietā Biznesa augstskola „Turība”, 3.vietā – LSPA un labākie spēlētāji. Izcīnītos kausus un balvas uzvarētājiem pasniedza SBL 2004./2005.gada sacensību sezonas 3.čempionāta uzvarētājas komandas „Universitātes Sports” spēlētāji.

Kā regulārā čempionāta vērtīgākais spēlētājs (MVP), kurš piedalījies komandas 13 spēlēs, tika apbalvots Mārtiņš Rozenbergs (efektivitātes koeficients 20,38%), viņš arī SBL 2014.gada janvāra mēneša spēlētājs.

SBL čempionāta 14 spēlēs visaugstāko efektivitātes rādītāju 20,14% uzrādīja viens no LSPA-1 komandas līderiem – Arvis Savčenko.

Uzvarētāju 1.-3.vietas ieguvēju komandas balvās saņēma aktīvās atpūtas pasākumu – braucienu ar laivām, ko dāvāja SIA „Čiekurlaivas”, kā arī citu sponsoru dāvātās veltes.

SBL 12.čempionāta visās 14 spēlēs LSPA komandu sastāvā piedalījās Jānis Bāča, Matīss Miknis, Arvis Savčenko, Mārtiņš Zemturis (visi LSPA-1), kā arī Edgars Aleksejevs, Artūrs Ronis, Raivo Lemiesis, Valdis Veispals (visi LSPA-2).

Treneris J.Rimbenieks augstskolas abu vīriešu basketbola komandas startu SBL čempionātā komentēja īsi: „Ir, kur tiekties un augt, regulāri un apzinīgi trenējoties”. 

LSPA vīriešu basketbola komanda startējusi 11 Studentu basketbola līgas čempionātos no 12, labāko sniegumu uzrādot SBL 1.čempionātā 2002./2003.gada sezonā, izcīnot čempionu titulu. Turpmākajos čempionātos konkurence pieauga, tomēr ik gadu mūsu komanda cīnījās par vietām sacensību noslēguma tabulas augšgalā: 2.un 3.čempionātā – 4.vieta, 4.čempionātā - 4.vieta, 6.čempionātā – 3.vieta, 7.čempionātā – 7.vieta, 8.čempionātā – 4.vieta, 9.čempionātā – 3.vieta, 10.čempionātā – 2.vieta, 11.čempionātā – 4.vieta.

LSPA 1 2

LSPA 1 3 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Foto pa kreisi: MVP vērtīgāko spēlētāju 
Mārtiņu Rozenbergu apbalvo 3.čempionāta uzvarētājs, „Universitātes Sports” spēlētājs, vēlāk Latvijas izlases basketbolists Kristaps Melnbārdis
Foto pa labi: Arvim Savčenko balvu pasniedz 3.čempionāta uzvarētājs, „Universitātes Sports” spēlētājs Pēteris Bandūrins

Informāciju sagatavoja:
LSPA docents, basketbola komandu treneris
Jānis Rimbenieks

 

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv