Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes SVEICAM MŪSU AKADĒMIJAS ILGGADĒJOS DOCĒTĀJUS VERNERU MACKARU UN ULDI ŠVINKU NOZĪMĪGAJĀS JUBILEJĀS!
SVEICAM MŪSU AKADĒMIJAS ILGGADĒJOS DOCĒTĀJUS VERNERU MACKARU UN ULDI ŠVINKU NOZĪMĪGAJĀS JUBILEJĀS! Drukāt
Ceturtdiena, 13 marts 2014 00:02

VU jubilejas 3Martā Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas ilggadējam dekānam, Vieglatlētikas katedras docentam Verneram MACKARAM (10.marts) un Erasmus koordinatoram, ilggadējam akadēmijas prorektoram, Sporta teorijas, pedagoģijas, psiholoģijas un pedagoģisko prakšu katedras profesoram Uldim  ŠVINKAM (15.marts) tiek atzīmētas 70 gadu jubilejas. LSPA kolektīvs sveic abus jubilārus, un novēl daudz gaišus brīžus ikdienā, optimismu, dzīvesprieku un stipru veselību! Paldies par nenovērtējamo mūža darbu Akadēmijā! Lai piepildās viss iecerētais un daudz laimes!

Vislabākos novēlējums jubilāriem sūta arī LSPA rektors, profesors Jānis Žīdens, kurš jubilāriem LSPA pateicības rakstos saka lielu paldies par godprātīgu un teicamu  darbu  Akadēmijā, sekmējot  topošo  sporta  speciālistu  izglītošanu.

/Kornēlija Apšukrūma/
Un kas par to, ka gadu vesels klēpis,
Kā pļavu ziedi laika vāzēs mirdz,
Gan sūrumu, gan prieku katrs slēpis,
Bet viss ir bijis vajadzīgs priekš sirds.

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv