LSPA MARTĀ RĪKO SEMINĀRU SPORTA SKOLOTĀJIEM PAR SPORTA STUNDU PAMATIZGLĪTĪBĀ (A programma - 36h) Drukāt
Piektdiena, 07 marts 2014 13:40

Raudošs berns skrienNo šā gada 17. līdz 21.martam Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) sporta skolotājiem organizē semināru „SPORTA STUNDA PAMATIZGLĪTĪBĀ” (A programma - 36h).

Semināra mērķis: Sniegt sporta skolotājiem iespēju pilnveidot profesionālo un pedagoģisko kompetenci par mācību priekšmeta Sports konceptuālajiem, satura, metodikas un skolēnu sasniegumu vērtēšanas jautājumiem.

Semināra saturs: Sporta skolotāju darbības reglamentējošie dokumenti; Zināšanas un izpratne sportā; Radošo stundu saturs un plānošana; Fizisko spēju attīstība veselības nostiprināšanai un uzlabošanai (Fiziskās spējas un skolēnu veselība. Inovatīvās pieejas fizisko spēju attīstīšanai sporta stundās skolēnu veselības nostiprināšanai un uzlabošanai); Pamatprasmes basketbola, volejbola, futbola, handbola, vieglatlētika, florbola, vingrošanas vingrojumos un vingrinājumos; vingrojumi un to modifikācija; inovatīvā vērtēšanas sistēma.

Pieteikšanās : Seminārs tiek organizēts LSPA, Brīvības gatve 333, 2. Stāvā 220. telpā. Semināra sākums 17.martā pulksten  9:30. Reģistrēšanās dalībai līdz 14. martam, nosūtot uz e-pastu: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu  aizpildītu pieteikuma anketu. Semināra dalībnieki semināra noslēgumā saņem LSPA profesionālās pilnveides un mūžizglītības centra kursu beigšanas apliecības.

 Pielikumā: pieteikuma anketa, darba kārtība.

Dalības maksa: 50,00 Euro (ar pārskaitījumu uz kontu). Maksa par LSPA studentu viesnīcu 14 Euro 23 centi . Neierašanās gadījumā nauda netiek atmaksāta.

Pārskaitīt maksu tikai pēc apstiprinājuma saņemšanas

LSPA rekvizīti:
Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija                  
Reģ. Nr. 90000055243
Brīvības gatve 333, Rīga, LV-1006
Konta nr. LV97TREL9150123000000
Banka: Valsts kase BIC kods TRELLV22
Beigās uzrādīt EK kodu 21499

Informāciju sagatavoja:
Ilona Blekte
LSPA Profesionālās pilnveides un mūžizglītības centra vadītāja
67799526, 27800435

Pieteikuma anketa

Darba kārtība

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv