Uz sākumu Jaunumi Studentiem 13.MARTS - LSPA UN EKA STUDENTU "DZIMUMBALLE 2014"
13.MARTS - LSPA UN EKA STUDENTU "DZIMUMBALLE 2014" Drukāt
Ceturtdiena, 06 marts 2014 10:04

Dzimumballe 2014 mKlāt pavasarīgais marta mēnesis un Ekonomikas un kultūras augstskolas Studentu pašpārvalde (EKA SP) jau ceturto gadu organizē tik ilgi gaidīto pasākumu „Dzimumballe 2014”, kas šogad tiek veidota kopā ar atraktīvajiem Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas Studentu pašpārvaldes (LSPA SP) jauniešiem. Kā jau ierasts, „Dzimumballe 2014” ļauj vienā dienā atzīmēt nu jau aizgājušos svētkus - Valentīndienu, Vīriešu dienu un Sieviešu dienu. Šogad „Dzimumballe” norisināsies 13.martā klubā „A Nice Place”, Citadeles ielā 2. Ieeja pasākumā no plkst. 21:00.

Nemainīgi „Dzimumballe” ir izklaidējošs pasākums, kura galvenā aktivitāte ir „Ātrie randiņi”, pēc kuriem, iespējams, ceļš vedīs uz „Laulību kapelu”. Par muzikālo fonu rūpēsies lieliskais DJ LevelUP. Taču tie, kuriem kājas būs piekusušas no neprātīgās dejošanas, varēs piedalīties dažādos tematiskajos konkursos un aktivitātēs. Protams, nav aizmirsts par dāvanām un pārsteigumiem no sadarbības partneriem.

Šogad pasākuma balvu fondu veido Fantasy Park, Ģertrūdes ielas teātris, Chupa Chups, Adrenaline Tan, Improvizācijas teātris, Jack Daniels, Euro Aptieka, Double Faced Eals, kā arī Fontaine Hotel.

EKA un LSPA studentiem ieeja BEZ MAKSAS, uzrādot studenta apliecību (ISIC) vai ielūgumu, pārējiem - no plkst. 21:00 līdz 22:00 ieeja bez maksas, bet pēc tam 1 EUR.

"Dzimumballe 2014" reklāmas video:


Informāciju sagatavoja:
EKA Studentu pašpārvalde

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv