Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LĪDZ 6.MARTAM STUDENTI AICINĀTI PIETEIKTIES LIELAJAM LSPA VOLEJBOLA TURNĪRAM!
LĪDZ 6.MARTAM STUDENTI AICINĀTI PIETEIKTIES LIELAJAM LSPA VOLEJBOLA TURNĪRAM! Drukāt
Otrdiena, 04 marts 2014 18:55

Volejbola turnirsLai popularizētu volejbolu LSPA studentu vidū, 10.martā Akadēmijā notiks LIELAIS volejbola turnīrs LSPA 1. - 4. kursa studentiem. Turnīrs notiks divās grupās - vīriešu un jauktajā - 3 puiši un 3 meitenes. Katrā komandā var pieteikt 8 spēlētājus. Turklāt no katra kursa var piedalīties viena vīriešu un viena jauktā komanda.Komandas turnīram jāpiesaka līdz 6.martam pie 3.kursa volejbola specializācijas studentēm – Simonas Rozītes (3.k. 3.gr.) vai Alisas Surakas (3.4.). 

 

 

 

Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas
Volejbola turnīrs

Nolikums

Mērķis: Popularizēt volejbolu, kā veselīgas un aktīvās atpūtas iespējas veidu Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas studentu vidū. Sekmēt volejbola attīstību un popularitāti valstī, piedāvājot interesantus un netradicionāla formāta turnīrus.

Vieta: Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas lielā vingrošanas zāle un vecā korpusa lielā zāle. Brīvības gatve 333, Rīga.

Laiks: 2014.gada 10.marts, turnīra sākums plkst. 15:00.

Organizē: LSPA 3.kursa volejbola specializācijas studenti.

Dalībnieki: LSPA 1.-4.kursa studenti. Sacensības notiks divās grupās- vīriešu un jauktajā (3 puiši + 3 meitenes). Katrā komandā var tikt pieteikti līdz 8 spēlētājiem. No katra kursa var tikt pārstāvētas viena vīriešu komanda un viena jauktā komanda.

Pieteikumi: Pieteikumus ar dalībnieku vārdiem, uzvārdiem jāiesniedz līdz 6.martam, 3.kursa volejbola specializācijas studentēm – Simonai Rozītei vai Alisai Surakai.

Dalības maksa: Sacensībām tiek noteikta dalības maksa 1 eiro, no katra spēlētāja. Dalības maksa jānodod kopā ar dalībnieku pieteikumu.

Inventārs: Spēļu zāles un inventāru (bumbas, tīklu) nodrošina LSPA.

Noteikumi: Turnīrs notiek pēc spēkā esošajiem FIVB volejbola noteikumiem.

Izspēles sistēma: Apļa izspēles sistēma (katra komanda izspēlē ar katru). Spēles risinās 2 setus līdz 15 punktiem. Par uzvarētu spēli tiek piešķirti 2 punkti, ja rezultāts ir 1:1 pa setiem, tad tiek izspēlēts ‘’zelta punkts’’ (tā komanda, kura pirmā iegūst punktu ir uzvarējusi visu spēli). Par neierašanos uz spēli tiek piešķirti 0 punkti. Komanda, kurai ir visvairāk punktu ir uzvarējusi.

Tiesneši: Sacensības tiesā 1.-4.kursa volejbola specializācijas studenti.

Medicīniskais nodrošinājums: Katrs sacensību dalībnieks atbild par savu veselības stāvokli. Organizatori traumu gadījumā nodrošina ātrās medicīniskās palīdzības izsaukšanu.

Apbalvošana: Apbalvotas tiek gan vīriešu, gan jaukto komandu 1.-3.vietu ieguvēji, kā arī labākie spēlētāji. 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv