Uz sākumu Jaunumi Studentiem PIESAKIES STUDENTU SOCIĀLO PROJEKTU KONKURSAM OPEN MIND 2014!
PIESAKIES STUDENTU SOCIĀLO PROJEKTU KONKURSAM OPEN MIND 2014! Drukāt
Otrdiena, 04 marts 2014 13:29

Swedbank un Rīgas Tehniskās universitātes Attīstības fonds sadarbībā ar Latvijas augstskolām jau trešo gadu izsludina pieteikšanos studentu sociālo projektu konkursam OPEN MIND. Līdz šī gada 16. martam ikviens Latvijas students vai studentu grupa interneta vietnē www.open.lv var iesniegt idejas sociālās vides uzlabošanai. Labākās no tām iegūs finansējumu projekta realizācijai. Kopējais balvu fonds šogad ir 9000 eiro.

Open mind

Studentu iesniegtās idejas vērtēs žūrija un desmit labākos finālistu projektus izvirzīs publiskajai balsošanai. No finālā iekļuvušajām idejām visatzinīgāk novērtētie jauniešu darbi iegūs finansējumu to īstenošanai. Konkursa uzvarētāji tiks paziņoti šī gada jūnijā.

Pērn, pateicoties studentu iniciatīvām un sociālā projektu konkursa OPEN MIND finansējumam, Madonas novada pašvaldība savā īpašumā ieguva īpašas brilles lasīšanai iedzīvotājiem ērtākai pakalpojumu saņemšanai. Feimaņu pagastā tika ierīkots mini laukums, kas ziemā darbojas kā hokeja/slidotavas laukums, bet vasarā – florbola un ielas basketbola laukums. Savukārt aizvadītajā vasarā rehabilitācijas centrā “Tērvete” notika Latvijā pirmās divu dienu sporta spēles cilvēkiem ar kustību traucējumiem pēc muguras smadzeņu bojājumiem, kuri tagad pārvietojas ratiņkrēslos.

Pagājušā gada konkursa finālā iekļuva arī LSPA 3.kursa studenšu – Santas Grigorjevas un Paulas Rozenvaldes projekts „Bolderinga sienas izveide Juglas apkārtnē”, kas paredzēja mākslīgās kāpšanas (bolderinga) sienas izbūvi pie LSPA stadiona ieejas.

“Pateicoties studentu iniciatīvai, projekta OPEN MIND ietvaros ir realizēti jau seši lieliski sociālie projekti. Arī šogad studentiem būs iespēja piedalīties konkursā un pierādīt savu ideju dzīvotspēju, cīnoties par finansējumu līdz 3000 eiro. Balstoties uz pagājušo gadu pieredzi, ir redzams, ka studentu idejas spēj aizkustināt lielu domubiedru skaitu, kuri publiskajā balsošanā atbalsta savus favorītus. Ceram, ka arī šī gada konkurss izvērtīsies par lielisku sākumu vismaz trim jaunām, lieliskām idejām, kas veicinās sociālās vides uzlabošanu,” saka RTU Attīstības fonda izpilddirektora Artūra Zepa komentārs

Par OPEN MIND

OPEN MIND ir sociālo ideju konkurss studentiem, kura mērķis ir veicināt jauniešu iniciatīvu sociālās vides uzlabošanā un tādējādi sekmēt Latvijas iedzīvotāju pozitīvo attieksmi pret sociālo atbildību. OPEN MIND dod iespēju jebkuram Latvijas studentam realizēt savu sociālo projektu un iegūt nepieciešamo finansējumu projekta ieviešanai. Kopumā OPEN MIND konkursā divu gadu laikā iesniegtas 93 idejas.

Vairāk informācijas par projektu OPEN MIND interneta vietnē www.open.lv.

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv