Uz sākumu Jaunumi Studentiem Izsludināts konkurs «ResearchSlam» maģistrantiem un doktorantiem
Izsludināts konkurs «ResearchSlam» maģistrantiem un doktorantiem Drukāt
Trešdiena, 26 februāris 2014 10:32

Plakats2014. gada 13. februāris – Rīgas Tehniskā universitāte (RTU) izsludina konkursu «ResearchSlam», kurā aicina piedalīties Latvijas augstskolu maģistrantus un doktorantus, atklājot sabiedrībai viņu pētījumus un parādot zinātnisko darbu interesantā un aizraujošā veidā. 

Konkurss «ResearchSlam» tiek organizēts trīs kategorijās, pārstāvot ikvienu – sociālo, humanitāro un IT; radošo; tehnisko, dabas un dzīvības zinātņu – nozari. Katram dalībniekam tiek dotas 10 minūtes, lai iegūtu skatītāju simpātijas, atklātu zinātnes nozari, virzienu vai tematiku, kurā tiek veikti pētījumi, kā arī iepazīstinātu ar sasniegtajiem rezultātiem un interesantākajām nozares šķautnēm.

«Demonstrējot zinātniskos sasniegumus atraktīvā un saistošā veidā, vēlamies rosināt interesi par pētniecību plašākā, ar universitāti arī tieši nesaistītā cilvēku lokā. Organizējot konkursu Latvijas līmenī, tiek dota iespēja iepazīties ar pētījumu daudzveidību, kā arī rosināt augstskolu sadarbību kopīgu pētījumu un projektu veikšanai,» konkursa ideju skaidro RTU zinātņu prorektors Tālis Juhna.

Pieteikšanās notiek no 12. februāra līdz 5. martam, aizpildot pieteikuma veidlapu konkursa mājaslapā. Iesniegtos pieteikumus izvērtēs žūrija. Uz pirmajām atlases kārtām tiks aicināti 10 maģistranti un 10 doktoranti, kuri būs saņēmuši augstāko žūrijas vērtējumu katrā kategorijā.

Konkurss tiek organizēts divās kārtās: atlases kārtas notiks 29. martā (sociālās, humanitārās un IT nozares), 5. aprīlī (radošās nozares) un 12. aprīlī (tehnisko, dabas un dzīvības zinātņu nozares). Fināls notiks 16. maijā, kad sacentīsies trīs maģistranti un trīs doktoranti – katras atlases kārtas laureāti. Konkursa finālā katram dalībniekam tiks dotas 15 minūtes, lai prezentētu savu darbu un atbildētu uz žūrijas jautājumiem.

Vairāk informācijas par pieteikšanos un nolikumu konkursa mājaslapā: www.researchslam.lv un video aicinājumā.

Konkursu organizē RTU Doktorantūras skola, un šogad tas notiks jau trešo reizi. Balvu fonds ir 4500 EUR. Galvenā balva: portatīvais dators «MacBook Air».

Papildus informācija:

Zane Skreija,

RTU Doktorantūras skolas vadītāja

Tālr. 67089870

E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Informāciju sagatavoja:
RTU Informācijas centrs
E-pasts: Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

Rīgas Tehniskās universitātes
konkurss «ResearchSlam 2014» NOLIKUMS

Informācija augstskolam

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv