Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes MŪSU MAĢISTRANTS ANDREJS RASTORGUJEVS 14.VIETĀ MASU STARTĀ BIATLONĀ SOČOS
MŪSU MAĢISTRANTS ANDREJS RASTORGUJEVS 14.VIETĀ MASU STARTĀ BIATLONĀ SOČOS Drukāt
Otrdiena, 18 februāris 2014 14:00

Andrejs Rastorgujevs masu sLatvijas labākais biatlonists un mūsu maģistrantūras 1.kursa students Andrejs Rastorgujevs 18.februārī olimpisko spēļu masu starta sacensībās Sočos izcīnīja 14.vietu. Rastorgujevs no sacensību uzvarētāja Ēmila Hegles Svendsena (Norvēģija) atpalika par vienu minūti un 24 sekundēm. Masu starts bija pēdējais Andreja starts Sočos.

Šajā distancē startēja 30 labākie biatlonisti pēc Pasaules kausa un olimpiskajiem rezultātiem.

Pirmajā šaušanā guļus Rastorgujevs nepieļāva nevienu kļūdu, kas pirms otrās šaušanas ļāva ierindoties devītajā vietā, taču pēc otrās šaušanas viņam vienas pieļautas kļūdas dēļ vajadzēja slēpot vienu soda apli. Tomēr Latvijas biatlonista solis distancē bija ļoti ātrs, kas pirms trešās šaušanas, kura bija stāvus, ļāva pakāpties līdz pat septītajai vietai. Rastorgujevs arī šajā šaušanā pieļāva vienu kļūdu, izkrītot ārpus labāko desmitnieka.

Vēl pirms pēdējās šaušanas Latvijas labākais biatlonists pakāpās uz desmito pozīciju, no līderiem atpaliekot pusminūti. Pēdējā šaušanā Rastorgujevs pieļāva vienu kļūdu, kas atņēma cerības cīnīties par augstākajām vietām masu starta sacensībās.

Pirms tam Rastorgujevs ieņēma 17.vietu sprintā, pāris dienas vēlāk ierindojās augstajā devītajā vietā iedzīšanā, bet individuālajā distancē viņam nācās samierināties ar 33.vietu.

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv