Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes SOČU OLIMPISKAJĀ HOKEJA HALLĒ BRĪVPRĀTĪGĀ DARBU VEIC LSPA STUDENTS EDUARDS IVANOVS
SOČU OLIMPISKAJĀ HOKEJA HALLĒ BRĪVPRĀTĪGĀ DARBU VEIC LSPA STUDENTS EDUARDS IVANOVS Drukāt
Pirmdiena, 17 februāris 2014 00:58

EIvanovs 1 mLatvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) 4.kursa students Eduards Ivanovs no 28.janvāra atrodas XXII Ziemas Olimpisko spēļu mājvietā Sočos, kur veic brīvprātīga darba pienākumus Soču Olimpiskajā stadionā Atklāšanas un Noslēguma ceremonijas nodrošināšanā, kā arī strādā Olimpiskajā hokeja arēnā „Šaiba”.

Eduards līdz Atklāšanas ceremonijas beigām darbojies Olimpiskajā stadionā  „Fisht”, kur piedalījies divos Olimpisko spēļu Atklāšanas ceremonijas ģenerālmēģinājumos, kā arī strādājis EIvanovs 2 mAtklāšanas ceremonijā: „Strādāju ar atlētiem. Man bija jānodrošina, lai sportisti pēc vietu ieņemšanas tribīnēs, vajadzības gadījumā, ātri varētu atrast stadiona izeju, kā arī, lai pie viņiem Atklāšanas ceremonijas laikā nepiekļūtu nepiederošas personas vai pārāk uzmācīgi fani.”

„Tālāk uzsāku darbu „Šaiba” arēnā, kur šobrīd notiek sieviešu un vīriešu hokeja spēles,” par saviem darba pienākumiem  stāsta Eduards. „Man ir paveicies, jo strādāju ar sportistiem tieši pie viņu ģērbtuvēm, pārbaudu akreditācijas, lai ģērbtuvēs neiekļūtu kāds, kuram tur nav jābūt. Strādāju arī tribīnēs un kontrolēju biļetes, kā arī sekoju, lai skatītāji apsēstos un tribīnēs būtu kārtība. No pieredzes varu pateikt - darbs ar sportistiem ir vispatīkamākais. Sportisti saprot visu no pirmās reizes, bet skatītāji, bieži vien, domā, ka, nopērkot biļetes, var darīt visu ko grib!”

Pēc 19.februāra Eduardam būs nelielas brīvdienas, pēc kurām sāksies darbs pie Noslēguma ceremonijas – 23.februārī. „Par to vēl nav nekādas informācijas, jo viss tiek turēts lielā noslēpumā!” tā Eduards.

Kopumā XXII Ziemas Olimpisko spēļu organizatori saņēma 180 000 brīvprātīgo pieteikumus, tai skaitā 10 000 ārvalstu pilsoņu, bet veiksmīgai Olimpiādes norisei nepieciešami tikai 25 000 brīvprātīgo palīdzība.

Jau ziņots, ka brīvprātīgā darbu Soču kalnu slēpošanas trasē veic arī LSPA docente Signe Luika.

Lai veicas un turam īkšķus!

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv