Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes MŪSU AKADĒMIJAS STUDENTI - BRĀĻI ŠICI, SOČU KAMANIŅU TRASĒ IZCĪNA BRONZU. LEPOJAMIES UN SVEICAM!
MŪSU AKADĒMIJAS STUDENTI - BRĀĻI ŠICI, SOČU KAMANIŅU TRASĒ IZCĪNA BRONZU. LEPOJAMIES UN SVEICAM! Drukāt
Trešdiena, 12 februāris 2014 21:27

Braali Sici12.februārī, mūsu Akadēmijā studējošie Andris un Juris Šici ziemas Olimpiskajās spēlēs Sočos izcīnīja bronzas medaļu, nodrošinot pirmo godalgu Latvijai šajās spēlēs. Otra ekipāža Oskars Gudramovičs/Pēteris Kalniņš (LSPA students) ieguva 10. vietu. Kopumā pēc neatkarības atjaunošanas kamaniņu sportisti nopelnījuši jau trešo olimpisko godalgu. No sirds priecājamies un sveicam mūsu sportistus un Akadēmijas studentus!

Soču zelts, kā jau iepriekš prognozēts, tika vāciešiem Tobiasam Vendlam un Tobiasam Ārltam, bet sudrabs austriešiem Andreasam un Volfgangam Lingeriem, kuri triumfēja iepriekšējās divās Olimpiādēs.

Pirms četriem gadiem Vankūverā brāļi Šici izcīnīja sudraba godalgas, bet Gudramovičs/Kalniņš ierindojās 12.vietā. Brāļu Šicu divnieku ekipāžai šī ir jau trešā Olimpiāde.

Kopumā sacīkstēs piedalījās 19 ekipāžas. Atšķirībā no vieninieku sacensībām, šeit uzvarētāji tika noskaidroti vien divu braucienu summā.

Jau ziņots, ka vīriešu sacensībās pieredzējušais Mārtiņš Rubenis izcīnīja 10.vietu, Inārs Kivlenieks ierindojās 16.pozīcijā, bet Kristaps Mauriņš (LSPA students) palika 21. vietā. Savukārt sieviešu sacensībās Elīza Tīruma izcīnīja 12. vietu, bet 18 gadus vecā Ulla Zirne ieņēma 18. pozīciju.

Ceturtdien – 13.februārī, paredzētas komandu stafetes sacensības, kas Olimpiskajā programmā iekļautas pirmo reizi.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe–Vīksne, 29445209
FOTO: Einars Fogelis

 

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv