Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA MAĢISTRANTI ĪRIJĀ APGŪST IEKĻAUJOŠO FIZISKO AKTIVITĀŠU PROGRAMMU
LSPA MAĢISTRANTI ĪRIJĀ APGŪST IEKĻAUJOŠO FIZISKO AKTIVITĀŠU PROGRAMMU Drukāt
Pirmdiena, 10 februāris 2014 16:53

Integreta izglitibaTrīs LSPA maģistrantūras 1.kursa studenti Ilze Jēkabsone, Santa Matroze un Konstantīns Čiževskis no 2. – 15. februārim mācās intensīvā studiju programmā “Iekļaujošās fiziskās aktivitātes” Tralī Tehnoloģiju institūtā Īrijā. Porgrammā piedalās 25 studenti no piecām Eiropas valstīm. LSPA, kā pasniedzēja, pārstāv Sporta medicīnas un fizioterapijas nodaļas vieslektore Karīna Rodionova, kura studentiem pasniedz pielāgotās ūdens terapijas principus.

Programmā piedalās Polijas, Čehijas, Latvijas, Anglijas un Īrija augstskolas, kurām ir pieredze un sasniegumi pielāgoto fizisko aktivitāšu jomā. Studenti apgūst teorētiskas un praktiskas zināšanas par pielāgotiem vasaras un ziemas sporta veidiem, par Speciālo Olimpiādi, par pielāgojumiem sportā personām ar dažādām invaliditātēm.

Ilze Jēkabsone no Īrijas ziņo, ka: “Visinteresantākās, protams, ir praktiskās nodarbības. Mums notika starpvalstu turnīrs ratiņbasketbolā, kur apvienotā Latvijas un Īrijas komanda ieguva 3.vietu. Vēl ļoti patika iekļaušanas teorija un tās praktiskā nodarbība.” 

Tralī Tehnoloģiju Institūts ir viena no spēcīgākajām augstskolām Eiropā pielāgotā sporta jomā, kas  2013.gadā ieguva UNESCO atzinību, kā pirmā vadošā institūcija pasaulē Iekļaujošās izglītībā, sportā, fitnesā un rekreācijā.  

Informāciju sagatavoja:
LSPA asoc.prof.Aija Kļaviņa

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv