PARAKSTĪTA VIENOŠANĀS PAR AKADĒMISKO UN ZINĀTNISKO SADARBĪBU STARP LSPA UN NORVĒĢIJAS SPORTA ZINĀTNES AUGSTSKOLU Drukāt
Trešdiena, 05 februāris 2014 18:06

Norway grantsJanvāra beigās LSPA Sporta medicīnas un fizioterapijas katedras asoc.prof. Aija Kļaviņa  apmeklēja Norvēģijas sporta zinātnes augstskolu Oslo, lai kopīgi ar norvēģu kolēģiem sagatavotu divpusējās sadarbības pētniecības projektu „Iekļaujošās izglītības indikatori” iesniegšanai Eiropas Ekonomikas zonas un Norvēģijas finanšu instrumentu programmā “Pētniecība un Stipendijas”. Tikšanās rezultējās ar parakstītu vienošanos par akadēmisko un zinātnisko sadarbību starp abām augstskolām.

Partneri vienojās par projekta saturisko plānu, paredzot tajā iekļaujošās izglītības indikatoru kvalitatīvā pētījuma un kvantitatīvā pētījuma veikšanu. Katrā no projekta sadaļām plānotas pētniecības un stipendiju sadaļas, paredzot, uz zinātniskiem pierādījumiem pamatotu, pienesumu izglītojamo bērnu un jauniešu izglītības pieejamības indikatoru izvērtēšanai un atbilstošu inovatīvu programmu ieviešanai izglītības kvalitātes sekmēšanai Latvijā un Norvēģijā.

Tikšanās laikā īpaši tika uzsvērta skolas vecuma bērnu fiziskās un garīgās veselības komponentu mijiedarbība un to ietekmējošie faktori (piem., dzīvesveids, fiziskās aktivitātes un to pieejamība, pedagogu resursi un potenciāls). Tika aktualizēta nepieciešamība projekta ietvaros radīt starptautiskas akadēmiskās un zinātniskās publikācijas, metodiskos materiālus iekļaujošās izglītības kvalitātes sekmēšanai. Tika pārrunāti potenciālie tehnoloģisko atbalsta pakalpojuma sniedzēji un to izmaksas Latvijā un Norvēģijā.

Asoc.prof. Aija Kļaviņa Norvēģijas augstskolu apmeklēja ar Izglītības un zinātnes ministrijas un Valsts izglītības attīstības aģentūras atbalstu.

 

LSPA Sporta medicīnas, fizioterapijas, masāžas
un pielāgotās fiziskās izglītības katedras
asoc.prof. Aija Kļaviņa

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv