Uz sākumu Pētniecība Zinātniskās konferences RPIVA 7. starptautiskajai zinātniskajai konferencei „Teorija praksei mūsdienu sabiedrības izglītībā” (10.–12.04.2014.)
RPIVA 7. starptautiskajai zinātniskajai konferencei „Teorija praksei mūsdienu sabiedrības izglītībā” (10.–12.04.2014.) Drukāt
Trešdiena, 29 janvāris 2014 16:44

            Cienījamie kolēģi!

Kaut arī pieteikšanās laiks RPIVA 7. starptautiskajai zinātniskajai konferencei „Teorija praksei mūsdienu sabiedrības izglītībā” (10.–12.04.2014.) ir beidzies, vēl dažas brīvas vietas programmā ir atrodamas. Tādēļ aicinām tieši Jūs pieteikties šai konferencei, lai dalītos ar savu pētījumu rezultātiem, sastopot ieinteresētus klausītājus un sarunu biedrus.

Reģistrēties var, aizpildot anketu RPIVA mājas lapā, zem sadaļas: zinātne – konferences – Teorija praksei mūsdienu sabiedrības izglītībā – reģistrēšanās tiešsaistē.

Tāpat gaidām arī Jūsu rakstus konferences starptautiski anonīmi recenzētajam zinātnisko rakstu krājumam un aicinām pamudināt iesūtīt rakstus arī savus sadarbības partnerus citās Latvijas un ārzemju augstskolās, kā arī zinātniskās institūcijās.

Informācija par konferenci atrodama šeit:

http://www.rpiva.lv/pdf/RTTEMA_7_conference_2014.pdf

Reģistrēties konferencei latviešu valodā var šeit: http://www.rpiva.lv/index.php?mh=form&id=AE07

Reģistrēties konferencei angļu valodā var šeit: http://www.rpiva.lv/index.php?language=en&mh=form&id=AE07

 

Ar cieņu,

Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas Pētniecības un inovāciju daļas darbiniece

 

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv