Uz sākumu Pētniecība Aktualitātes LSPA SMAGATLĒTIKAS STUDENTU ZINĀTNISKAJĀ KONFERENCĒ NOLASĪTI 13 REFERĀTI
LSPA SMAGATLĒTIKAS STUDENTU ZINĀTNISKAJĀ KONFERENCĒ NOLASĪTI 13 REFERĀTI Drukāt
Otrdiena, 28 janvāris 2014 19:45

Smagatletu konference28.janvārī, ikgadējā LSPA Smagatlētikas, cīņas un boksa katedras studentu Zinātniskā konferencē, 13 Akadēmijas studenti uzstājās ar saviem referātiem un prezentēja bakalaura un maģistra darbos veiktos pētījumus, kā arī analizēja sporta zinātnē, jo īpaši smagatlētikā, aktuālas tēmas, kas saistītas ar smagatlētiem raksturīgo traumu profilaksi un muskuļu spēka palielināšanu.

Studentiem tā bija arī laba iespēja iegūt jaunu pieredzi un izmēģināt savus spēkus pētījuma aizstāvēšanas procedūrā.

Tā piemēram, LSPA maģistrantūras 1.kursa studente Elīna Mellenberga uzstājās ar referātu „Sociālās piederības veicināšana jāšanas sportā, dzīves kvalitātes uzlabošanai”, 4.kursa studente Zane Apse dalījās pētījuma rezultātos par mūzikas ietekmi uz reakciju un spēka izturību fitnesā. Savukārt Vents Beķeris no 4.kursa analizēja traumatisma profilakses iespējas džudo.

Konferencē ar referātiem uzstājās arī 4.kursa studenti Edijs Pāvilsons, Vitauts Šimkus, Toms Stašulāns, Aļona Staņēviča, Lāsma Balbārde, Madara Bērziņa, Sandis Valdmanis, Filips Zuks, Sintija Segliņa un Elgars Brūvelis.

Studentu prezentācijās klausījās un darbu vērtēja visi Smagatlētikas, cīņas un boksa katedras docētāji, kuri šīs nedēļas laikā noteiks labākos referātus, kuru autori pavasarī piedalīsies LSPA 66.Studentu zinātniskajā konferencē.

Paldies visiem konference dalībniekiem un organizatoriem par ieguldīto darbu konferences norisē, jo īpaši LSPA doktorantei un docētājai Aleksandrai Čuprikai. Uz tikšanos nākamajā gadā!

Smagatletu konference 2

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv