Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes VALDĪBA PAR SPORTA AKADĒMIJAS REKTORU APSTIPRINA JĀNI ŽĪDENU
VALDĪBA PAR SPORTA AKADĒMIJAS REKTORU APSTIPRINA JĀNI ŽĪDENU Drukāt
Otrdiena, 21 janvāris 2014 14:40

Janis ZidensValdība 21.janvārī pedagoģijas zinātņu doktoru, profesoru Jāni Žīdenu apstiprināja par Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas (LSPA) rektoru. Atbilstoši Augstskolas likumam augstskolas rektoru amatā apstiprina Ministru kabinets.

Kā ziņots, novembra beigās LSPA notikušajās rektora vēlēšanās par augstskolas rektoru uz pieciem gadiem atkārtoti ievēlēts J.Žīdens.

LSPA Satversmes sapulcē rektora amatā Žīdens ievēlēts lielā vienprātībā, par viņu nobalsoja 72 Satversmes sapulces delegāti, pret - 11, bet viens no izdalītajiem 84 biļeteniem atzīts par nederīgu. Tādējādi Satversmes sapulce devusi rektoram mandātu turpināt darbu vēl piecus gadus.

Konkursā uz vakanto LSPA rektora amatu bija pieteicās tikai viens kandidāts - pašreizējais akadēmijas rektors. Savā LSPA attīstības programmā turpmākajiem pieciem gadiem Žīdens minējis četrus augstskolas attīstības stratēģiskos virzienus - organizācijas un struktūras optimizācija, studiju procesa un studiju vides attīstība, zinātniskā darbība un inovācijas, infrastruktūras attīstība.

Profesora Žīdena atkārtotai kandidēšanai uz rektora amatu komisija saņēmusi astoņu LSPA struktūrvienību atbalsta iesniegumus.

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv