Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes “CELTNIEKS/LSPA” HANDBOLISTI JAUNO GADU SĀK AR DIVIEM SĀPĪGIEM ZAUDĒJUMIEM BALTIJAS LĪGĀ
“CELTNIEKS/LSPA” HANDBOLISTI JAUNO GADU SĀK AR DIVIEM SĀPĪGIEM ZAUDĒJUMIEM BALTIJAS LĪGĀ Drukāt
Pirmdiena, 20 janvāris 2014 12:33

Baltijas liga HB 2014Mūsu vīru handbola komanda “Celtnieks/LSPA” 18. un 19.janvārī pašmāju ASK sporta zālē tikās ar Baltkrievijas klubiem Brestas “Meshkov” un Minskas SKA. Diemžēl abās spēlēs veiksme bija Baltkrievijas handbolistu pusē, un mūsu puišiem nācās piedzīvot sāpīgus zaudējumus.  Desmit šosezon aizvadītajās Baltijas līgas spēlēs mūsējie izcīnījuši trīs uzvaras, kas joprojām kopvērtējumā dod sesto vietu astoņu komandu konkurencē.

18.janvārī "Celtnieks"/LSPA ar 31:34 savā laukumā zaudēja Baltkrievijas klubam Brestas "Meškov", bet 19.janvārī mūsējie ar rezultātu 32:33 piekāpās Baltkrievijas klubam Minskas SKA, kas ir pašreizējie sacensību čempioni.

Turnīrā šogad piedalās trīs komandas no Baltkrievijas, divas no Igaunijas, kā arī pa vienai vienībai no Latvijas, Lietuvas un Somijas.

Pērn Baltijas līgā startēja divas Latvijas komandas - Dobeles "Tenax" un LSPA/NB SAN. Dažādu iemeslu dēļ ne dobelnieki, ne arī divkārtējie Latvijas čempioni Ludzas "Latgols" dalībai turnīrā nepieteicās.

Regulārajā turnīrā komandas aizvadīs divus apļus, pa vienam mačam savā laukumā un izbraukumā. Labākās četras komandas iekļūs "Final Four" turnīrā, kas notiks Klaipēdā vai Pilvā, noskaidrojot Baltijas līgas čempionu.

Pērn Baltijas līgā triumfēja Minskas SKA handbolisti, savukārt Latvijas komandas Dobeles "Tenax" un LSPA pēdējās trīs sezonas palika pēdējās divās vietās.

Informāciju apkopoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv