Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes NOSLĒGUSIES XXVI ZIEMAS PASAULES UNIVERSIĀDE
NOSLĒGUSIES XXVI ZIEMAS PASAULES UNIVERSIĀDE Drukāt
Pirmdiena, 06 janvāris 2014 00:06

TrentinoNo šī gada 11. līdz 21. decembrim Itālijas kalnu reģionā Trentino norisinājās pasaules nozīmīgākais studentu sporta pasākums – XXVI Ziemas Universiāde. Mūsu studenti spēja godpilni pārstāvēt Latviju ar veiksmīgiem startiem piecos no piedāvātajiem trīspadsmit sporta veidiem. Vissekmīgāk veicās mūsu hokeja izlasei (no LSPA hokeja izlasē startēja 10 studenti) un kalnu slēpotājam Kristapam Zvejniekam (LSPA), izcīnot 8.vietu.

Visi komandas dalībnieki vienbalsīgi atzina, ka studentu sporta pasaules sasniegumi ir krietni auguši - sportošanas un studēšanas prioritātes ir mainījušās. Ja agrāk nozīmīgus panākumus varēja gūt arī studenti, kuri sporto neprofesionālā līmenī, tad tagad Universiādēs par medaļām cīnās pasaules augstākā līmeņa sportisti, kuri papildus iesaistījušies studiju procesā.

Mūsu hokeja komanda visa turnīra garumā spēja rādīt augstu sniegumu pret tādām hokeja lielvalstīm kā ASV, Zviedrija un Kazahstāna. Hokejisti var lepoties ne tikai ar savu spēli un augsto vietu turnīrā, bet arī ar kvalificēšanos nākošajām XXVII Pasaules Ziemas Universiādes spēlēm Spānijas pilsētā Granadā.

Kristaps Zvejnieks un viņa trenere Jana Zvejniece atzinīgi novērtēja Universiādes dalībnieku augsto sportisko līmeni, salīdzinot šīs sacensības ar vienu no Pasaules kausiem. Gan Kristaps, gan trenere Jana ir ļoti priecīgi un apmierināti ar veiksmīgo startu Universiādē. Arī mūsu otrs kalnu slēpotājs Daniels Fogelis (LSPA) ir priecīgs par savu dalību un gūto pieredzi šajās augsta mēroga sacensībās. Līdzīgās atsauksmēs dalījās mūsu biatlonisti Žans Andrejevs un Vjačeslavs Mihailovs, distanču slēpotāji Natālija Kovaļova un Ronalds Krams un šorttrekists Jēkabs Saulītis (LSPA), kuri vēl nespēja mēroties ar spēkiem par augstām vietām sacensībās, bet kuri izmantoja sacensības kā iespēju gūt nozīmīgu pieredzi un kā stimulu turpmākajai sporta karjerai!

Informāciju no LASS mājaslapas www.studentusports.lv  apkopoja
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv