Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA FLORBOLA KOMANDA 2.VIETĀ LATVIJAS XXIV UNIVERSIĀDĒ
LSPA FLORBOLA KOMANDA 2.VIETĀ LATVIJAS XXIV UNIVERSIĀDĒ Drukāt
Svētdiena, 05 janvāris 2014 23:39

Universiade logo 2013Latvijas XXIV Universiādes florbola sacensībās Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmijas florbolistiem neizdevās noturēt pērnā gada Universiādē izcīnīto čempionu titulu. Rīgas Tehniskās universitātes florbolisti spraigā cīņā ar mūsu komandas puišiem izcīnīja uzvaru un triumfēja finālā. Mūsu puišiem 2.vieta, bet Rīgas Stradiņa universitāte izcīnīja bronzas godalgas.

Universiādes florbola turnīrā sacentās 8 augstskolu komandas, kuras tika sadalītas divās apakšgrupās. Apakšgrupu uzvarētāji tikās turnīra finālā. Pagājušā gada uzvarētāji - LSPA florbolisti, savā apakšgrupā pārliecinoši aizvadīja visas spēles: ar 8:2 pieveica LLU, ar 21:2 Ventspils Augstskolu un ar 7:0 LU.

Spēlē par bronzas medaļām šogad atkal tikās pērnā gada bronzas spēles dalībnieki – RSU un LU, kur RSU izcīnīja bronzas godalgas. Savukārt turnīra finālspēles pirmajā puslaikā vadībā izdevās izvirzīties LSPA studentiem, kad precīzs metiens padevās Aigaram Bērziņam, bet pēc minūtes Jānis Jaunzems izlīdzināja rezultātu. Tomēr otrā puslaika vidū precīzais Gvido Laugas metiens izrādījās liktenīgs, un iegūto minimālo pārsvaru RTU komandas noturēja līdz finālsvilpei. Līdz ar to pēc vairāku gadu pārtraukuma RTU komandai izdevās triumfēt Universiādes sacensībās, atstājot LSPA puišu komandu godpilnajā 2.vietā.

Turnīra labākie spēlētāji tika apbalvoti ar nelielām piemiņas balvām no turnīra organizatoriem. Labākais Universiādes aizsargs Ervīns Torsters no LSPA komandas, labākais vārtsargs Edgars Gailītis no LU komandas, labākais uzbrucējs Gvido Lauga no RTU.

LSPA komandā startēja 15 puiši, treneris Ingus Reniņš un komandas pārstāvis Imants Lastovskis.

Latvijas XXIV Universiādi florbolā organizē Latvijas Augstskolu Sporta Savienība (LASS) kopā ar Latvijas Universitātes Sporta Servisa Centru (LUSSC) un sadarbībā ar Florbola attīstības aģentūru (FAA). Atbalsta - Rīgas Dome.