Uz sākumu Jaunumi Studentiem REKREĀCIJAS SPECIALIZĀCIJAS STUDENTI MĀCĀS ORGANIZĒT ZIEMASSVĒTKU PASĀKUMUS
REKREĀCIJAS SPECIALIZĀCIJAS STUDENTI MĀCĀS ORGANIZĒT ZIEMASSVĒTKU PASĀKUMUS Drukāt
Piektdiena, 27 decembris 2013 16:50

kARALIENEGada nogalē LSPA 3.kursa rekreācijas speciālisti, studiju programmas ietvaros, organizēja Ziemassvētku masku balli - Pasaku karaļvalsts, kur katrs lūgtais viesis ieradās krāšņā balles tērpā. Balvu par labāko tērpu ieguva Paula Rozenvalde no 4.kursa un docente Ingrīda Smukā.

Balles laikā nelūgta ieradās ļaunā Ragana, kura paziņoja, ka ir nolaupījusi Piparkūku vīriņu, lai to atbrīvotu, balles apmeklētājiem nācās izpildīt visas Raganas kaprīzes - vārīt Raganas maģisko dziru, iemācīties Raganas izdomāto deju, nogaršot Ansīša un Grietiņas piedāvātos saldumus un tumsā meklēt Raganas pazudušo runci.

Ar katru izpildīto kaprīzi Ragana kļuva arvien labsirdīgāka un pakļāvīgāka, līdz beigās nokaunējās par savu rīcību un vēlējās pamest greznās pils telpas. Tomēr Karalis piedāvāja tai palikt ballē, kaut viņai nebija kurpes ar ko danci griezt. Karalis viņai uzdāvināja skaistas, no zelta un kristāla darinātas, kurpes.

Ragana atbrīvoja piparkūku vīriņu un palika ballē. Tā visa vakara garumā ragana kopā ar citiem viesiem līksmoja, dejoja, lidinājās ar slotām un labi pavadīja laiku. Visa vakara garumā balles viesi bija ļoti pozitīvi noskaņoti, skaitīja pantiņus, dziedāja dziesmas un izteica novēlējumus, kā arī saņēma Karaļnama lielajā virtuvē darinātas piparkūkas!                

Laimīgu Jauno gadu vēlot,
LSPA rekreācijas studentu vārdā
Madara Miķelsone (3.kurss)

1z

2z

3z

4z

5z

6z

7z

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv