Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes KASPARS BIEZAIS STARTĒ EIROPAS ČEMPIONĀTĀ DŽUDO NEREDZĪGAJIEM
KASPARS BIEZAIS STARTĒ EIROPAS ČEMPIONĀTĀ DŽUDO NEREDZĪGAJIEM Drukāt
Otrdiena, 17 decembris 2013 16:26

kASPARS bIEZAISLSPA džudo skolas džudists un paralimpietis Kaspars Biezais no 2. līdz 6.decembrim piedalījās Eiropas čempionātā neredzīgajiem un vājredzīgajiem, kas risinājās Ungārijas pilsētā Egerā.

Čempionātā piedalījās 115 sportisti, tai skaitā 80 vīrieši un 35 sievietes  no 16 Eiropas valstīm. Kaspara Biezā svara kategorijā -90kg piedalijās 10 augstas klases džudisti.

Sacensības noritēja ar izslēgšanu un dubultajām gandarījuma cīņām.

Izloze bija neveiksmīga. Apakšgrupā bija ļoti spēcīgi džudisti -  Londonas 2012.gada Paralimpisko spēļu sudraba medaļas ieguvējs un Eiropas čempions (2011.g.) Ingrams Samuels no Lilbritānijas un Eiropas bronzas medaļnieks Eduards Tropinovs no Ukrainas.

Pirmajā cīņā Kaspars tikās ar maz pazīstamo džudistu no Ukrainas Oleksandru Nazarenko un cieta zaudējumu. Svarīga bija nākošā cīņa, kurā Kaspara pretinieks O. Nazarenko cīnijās ar Samuelu Ingrāmu. Diemžēl O.Nazarenko zaudēja S.Ingrāmam.

Līdz ar to Kaspars vairs nevarēja cīnīties gandarījuma cīņās  un izstājās no sacensībām.

Rezultāti svara kategorijā -90 kg :

S.Ingrāms (GBR) 1.v., E.Tropinovs (UKR) 2.v., A.Ševčenko (RUS) un O.Nazarenko (UKR) 3.v.

Informāciju apkopoja un foto sagatavoja:
LSPA docents Andris Pimenovs

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv