Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes 2010.GADA LSPA ABSOLVENTS ANDREJS SMIRNOVS PIRMAIS PIESAKĀS MAĢISTRA PROGRAMMĀ „VESELĪBAS APRŪPES SPECIĀLISTS SPORTĀ”
2010.GADA LSPA ABSOLVENTS ANDREJS SMIRNOVS PIRMAIS PIESAKĀS MAĢISTRA PROGRAMMĀ „VESELĪBAS APRŪPES SPECIĀLISTS SPORTĀ” Drukāt
Pirmdiena, 16 decembris 2013 14:32

Andrejs Smirnovs 300No 16.līdz 17.decembrim Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmija (LSPA) pirmo reizi sākusi studentu uzņemšanu studijām profesionālajā maģistra programmā „Veselības aprūpes speciālists sportā”, kuras absolventi pēc divu gadu mācībām iegūs veselības zinātņu maģistra grādu veselības aprūpē ar kvalifikāciju: sporta fizioterapeits vai arī pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā.

Kā pirmais studijām pieteicās divdesmit astoņus gadus vecais Andrejs Smirnovs, kurš dokumentus iesniedza maģistrantūrā ar mērķi iegūt sporta fizioterapeita kvalifikāciju.  Andrejs ir 2010.gada LSPA absolvents, kurš ieguvis bakalaura grādu „Sporta zinātnē” ar kvalifikāciju fizioterapijā, un šobrīd strādā rehabilitācijas centrā savā specializācijā.

„Es jau ilgāku laiku domāju par studijām maģistrantūrā. Sākumā plānoju sporta fizioterapiju apgūt Anglijā, bet tas ir ļoti dārgi... Un tad uzreiz nāca iespēja mācīties tālāk savā augstskolā. Ilgi nedomāju, un esmu šeit,  jo man patīk sports un interesē sporta fizioterapija,” pastāstīja Andrejs.

Jau ziņots, ka studijām LSPA maģistrantūrā, nepieciešams bakalaura grāds un kvalifikācija fizioterapijā. Dokumentu pieņemšana notiek LSPA (Rīgā, Brīvības gatvē 333) 223.telpā no pulksten 10:00 līdz 16:00. 

LSPA profesionālā maģistra augstākās izglītības programma „Veselības aprūpes speciālists sportā” (kods 47722) Izglītības un zinātnes ministrijā akreditēta līdz 2015.gada 25.jūnijam. Programmas studiju ilgums ir 2 gadi, bet studiju programmas maksa ir Ls 1202/EUR 1710.00, pilna studiju programmas maksa (2 gadi)  Ls 2404/EUR 3420.00. Šobrīd valsts apmaksātās budžeta vietas nav paredzētas, bet studiju maksu var segt arī organizācijas, kas ieinteresēti minēto speciālistu piesaistīšanā.

Detalizēta informācija par uzņemšanu studiju programmā atrodama http://bit.ly/ICYBuX vai pie Fizioterapijas nodaļas vadītājas Evijas Českas,  Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu , tel. 67799548.

UZZIŅAI
Sporta fizioterapija
 ir specializēta joma fizioterapijā, kuras speciālisti nodarbojas ar sporta traumu un slimību profilaksi, ārstēšanu un rehabilitāciju, kā arī specifisko sporta darba spēju atjaunošanu. Sporta fizioterapeits ir kompetents veikt sportista veselības aprūpi visas sportista karjeras laikā, kas sekmē atlētu fizisko un funkcionālo attīstību un sportisko sasniegumu izaugsmi. Sporta fizioterapijas speciālisti var strādāt veselības aprūpes iestādēs – klīnikās, rehabilitācijas, fizioterapijas un veselības centros, privātpraksē, kā arī sporta organizācijās, sporta klubos un sporta komandās.

Pielāgotās fiziskās aktivitātes ir   viena   no   pakalpojumu   sniegšanas   un   akadēmisko pētījumu   jomām, kura veicina visa vecuma cilvēkiem, ar funkcionēšanas ierobežojumiem, dzīves kvalitātes uzlabošanu ar fiziskām aktivitātēm, kas speciāli pielāgotas cilvēkiem ar īpašām vajadzībām. Pielāgoto fizisko aktivitāšu speciālists rehabilitācijā var strādāt veselības aprūpes iestādēs – klīnikās, rehabilitācijas centros, privātpraksē un sporta organizācijās cilvēkiem ar īpašām vajadzībām.

LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209
Šī e-pasta adrese ir aizsargāta pret mēstuļošanu (spam), Jūsu pārlūkam ir jābūt aktivizētam Javascript, lai to aplūkotu

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv