Uz sākumu Jaunumi LSPA aktualitātes LSPA PĀRSTĀVES IGAUNIJĀ PIEDALĀS BALTIJAS SIMPOZIJĀ „SPORTS. BIOLOĢIJA. MEDICĪNA. METODOLOĢIJAS AKTUALITĀTES”
LSPA PĀRSTĀVES IGAUNIJĀ PIEDALĀS BALTIJAS SIMPOZIJĀ „SPORTS. BIOLOĢIJA. MEDICĪNA. METODOLOĢIJAS AKTUALITĀTES” Drukāt
Pirmdiena, 09 decembris 2013 19:02

SimpozijsNo 10. līdz 12.decembrim LSPA maģistrantūras un doktorantūras vadītāja Tatjana Ņikiforova un LSPA  doktorante, Eiropas Sociālā fonda (ESF) projekta „Atbalsts sporta zinātnei” mērķstipendijas saņēmēja Aleksandra Čuprika piedalās Baltijas simpozijā „Sports. Bioloģija. Medicīna. Metodoloģijas aktualitātes”, kas notiek Igaunijas pilsētā Narvā.

Sporta metodikas un Medicīniskās bioloģijas Ziemeļeiropas institūts starptautisko simpoziju rīko treneru, sporta ārstu un fizioterapeitu kvalifikācijas celšanai. Tajā piedalās speciālisti no Baltijas valstīm, Somijas un Krievijas. 

Sīkāka informācija par simpoziju: www.sportbiomed.eu

Līdzdalība simpozijā tiek segta no LSPA Sporta zinātnes finanšu līdzekļiem.

Informāciju sagatavoja:
LSPA sabiedrisko attiecību un komunikācijas vadītāja
Ilze Āķe-Vīksne, 29445209

LSFP

 
LSPA

LSPA notikumu kalendārs

LSPA iekštīkla autorizēšanās

Šeit Jūs uzzināsiet saistošu papildinformāciju par studiju procesu norisi. Problēmu gadījumā sazinieties: ithelpdesk@lspa.lvSadarbības partneri

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Reklāmkarogs

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un nodrošinātu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu lietošanai lspa.lv