Uz sākumu Jaunumi Sporta aktualitātes LSPA – ČEMPIONI LATVIJAS XXIV UNIVERSIĀDĒ BRĪVAJĀ CĪŅĀ SIEVIETĒM UN VICEČEMPIONI BRĪVAJĀ CĪŅĀ VĪRIEŠIEM
LSPA – ČEMPIONI LATVIJAS XXIV UNIVERSIĀDĒ BRĪVAJĀ CĪŅĀ SIEVIETĒM UN VICEČEMPIONI BRĪVAJĀ CĪŅĀ VĪRIEŠIEM Drukāt
Ceturtdiena, 05 decembris 2013 08:48

Meitenes cina 201330.novembrī LSPA jaunajā sporta spēļu zālē notika Latvijas XXIV Universiādes sacensībās brīvajā cīņā un brīvajā cīņā sievietēm. Šogad sacensībās LSPA pārstāvēja 16 atlēti, tai skaitā 9 puiši un 6 meitenes. Brīvajā cīņā piedalījas studenti no 8 augstskolām, bet brīvajā cīņā sievietēm no 4 augstskolām.

Sieviešu konkurencē mūsu studentes ar 64 punktiem pārliecinoši izcīnīja čempiona titulu, apejot Daugavpils Universitāti pa 21 punktu (43 punkti). Trešajā vietā ierindojās Latvijas Lauksaimniecības Universitāte (13 punkti) un ceturtajā vietā Latvijas Universitāte.

1.vietu izcīnīja:
Violeta PONOMARJOVA svara kategorijā līdz 51 kg;
Inga MĀLMANE svara kategorijā līdz 72 kg.

2.vietu izcīnīja:
Gunita GRIGALOVIČA svara kategorijā līdz 72 kg

3.vietu izcīnīja:
Madara MIĶELSONE svara kategorijā līdz 59 kg
Līga SVETLOVA svara kategorijā līdz 67 kg
Elīna KRŪMIŅA svara kategorijā līdz 72 kg

Vīriešu konkurencē mūsu komanda pārstāvēja studenti no studiju programmām „Sporta zinātne”, „Fizioterapija” un 1.līmeņa augstākas izglītības programmas. Tikai ar vienu punktu mēc piekāpāmies Daugavpils Universitātei, kura savaca 91 punktu. LSPA vīriešu komanda izcīnīja 2.vietu ar 90 punktiem. 3.vietā ierindojās Latvijas Lauksaimniecības Universitāte ar 85 punktiem. 4.vieta – Valsts Robežsardzes koledža, 5.vietā – Latvijas Universitāte; 6.vieta – Informācijas sistēmu menedžmenta augstskola; 7.vieta – Rīgas Stradiņa Universitāte; 8.vieta – Rīgas Tehniskā Universitāte.

AntansAZAREVIČS svara kategorijā līdz 84 kg;
Andris OZOLIŅŠ-OZOLS svara kategorijā līdz 96 kg.

Jevgenijs ŠUTOVS svara kategorijā līdz 74 kg;

Paldies visām augstskolām par dalību Latvijas XXIV Universiādē brīvajā cīņā un brīvajā cīņā sievietēm. Kopā mes veidojam STUDENTU SPORTU un atbalstam CĪŅAS sporta veidu.

Liels paldies LSPA Smagatlētikas, boksa un cīņas katedras vadītajam prof. Leonīdam Čuprikam par sacensības organizēšanas sekmēšanu un atbalstu. Paldies studentiem, kuri piedalījās sacensības organizēšanā – zāles noformēšanā, cīņas gaitas filmēšanā un diplomu rakstīšanā - Vitai Duļbinskai un Diānai Cimermanei (fitnesa vecākā trenera kvalifikācija), Edijam Pāvilsonam un Elgaram Brūvelim (karatē vecākā trenera kvalifikācija), Vitautam Šimkusam (tekvondo vecākā trenera kvalifikācija) un Vjačeslavam Maslobojevam (2.kursa maģistrantūra).

2012.gadā LSPA studenti gan vīriešu, gan sieviešu konkurencē pārliecinoši izcīnīja kopvērtējumā 1.vietas.

Ceram, ka nakāmgad mēs atgriezīsim sev abus čempiona titulus.